Çağla Şıkel Alişan’ın bebeğini paylaştı sosyal medya yıkıldı

Ünlü sunucu ve manken Çağla Şıkel’in Alişan’ın bebeği Burak’la çekildiği fotoğraf sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Beraber rol aldıkları bir dizide aşk yaşamaya başlayan ve 6 Mayıs 2018’de nikah masasına oturan Alişan – Buse Varol çifti, ilk bebeklerı Burak’ı geçtiğimiz günlerde kucaklarına almışlardı. Alişan’ı en mutlu gününde yakın dostu Çağla Şıkel de yalnız bırakmamıştı. Daha önce hastane odasından bir fotoğraf paylaşan Şıkel, şimdi de ev ziyaretinde Burak bebekle birlikte çekildiği bir fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sundu.

blank

Hatırlanacağı üzere Çağla Şıkel, doğumun ardından Alişan, Buse Varol ve Burak bebekle beraber çekildiği bir fotoğrafı Instagram hesabından yayınlamış ve fotoğrafın altına, “Tarif edememki neler hissettiğimi … Mutluluğumu , heyecanımı anlatabilmem imkansız … Bugünleri de gördük şükürler olsun. Gudum, Busem hayatınızın en gününde yanınızda olabilmek çok güzeldi. Ahhh dedim ahhh ne güzel günler. Hoşgeldin Burak bebek. Çok ama çookk seviliceksin” notunu düşmüştü.

blank

Şıkel şimdi de bebek ziyaretinde Burak’ı kucağından indirmedi. Sosyal medya hesabından bebeğin fotoğrafını paylaşan başarılı sunucu, “Gudumun yavrusu, annesinin bebeği, halasının canı… Maşallah diyelim” notunu yazdı. Fotoğraf kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

blank

DEMET AKALIN DA GELECEK

Öte yandan Alişan, 6 yıldır küs olduğu Demet Akalın’la önceki gün bir televizyon programında barışmış ve Akalın, beşi bir yerdeyi alıp Burak bebeği ziyarete geleceğini söylemişti.

Ancak Alişan’ın arası bu sefer de Demet Akalın’la barıştığı için kendisine kızan Ece Erken’le açılmıştı. Erken, Alişan’ı takipten çıkardıktan sonra sosyal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştı;

“Kimin kimin hakkında ne konuştuğunu bilince ortada şeref, namus varsa özür yoksa kimse ‘ne mutlu barışmışlar’ sözünü benden beklemesin. Ben mahkemelik olduğum için değil her şeyi bildiğim için kırgınım zaten bu barışın olacağı haftalar önce yayında söylemiştim. Beşi Bir Yerde’ye kadar! İnsan olmak kuruş ile değil, duruş ile ölçülür.”

“Beşi bir yerdeye gitti onur” Yeşim Salkım, Demet Akalın ve Alişan’ı yerden yere vurdu!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.