“Beşi bir yerdeye gitti onur” Yeşim Salkım, Demet Akalın ve Alişan’ı yerden yere vurdu!

Demet Akalın ve Alişan’ın barışması bazı ünlü isimleri rahatsız etti. İlk tepki Ece Erken’den gelirken Yeşim Salkım da bu barışmaya sessiz kalmadı.

Demet Akalın ve Alişan’ın 6 yıllık küslükleri, 2. Sayfa programında sona erdi. Birbirlerinin seslerini duyan Alişan ve Demet Akalın, gözyaşları içinde barıştı.

Bu barışmanın ardından Ece Erken, mahkemelik olduğu Demet Akalın’la barışan Alişan ve eşi Buse Varol’u takipten çıkararak ağır sözler söyledi.

Yaşanan bu barışmaya sessiz kalmayan bir isim de Yeşim Salkım oldu.

Yeşim Salkım, Ece Erken’in Alişan’ı takipten çıkarmasından sonra Ece Erken’e şu sözlerle destek verdi:

Salkım, “Ayıp da bunlar nasıl insanlar Beşi Bir Yerde’ye gitti onur, gurur yazık. Demet Akalın’da zerre samimiyet yok Ece Erken’i sırf yalnızlaştırmak ve saf dışı bırakmak için bu sözde barış. Bunu anlayacak akıl zeka yoksa Alişan’a da yazıklar olsun diyorum o zaman” dedi.

İnsan olmak kuruş ile değil… Ece Erken’den ağır sözler! Alişan’ı sildi

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.