Çağatay Ulusoy’dan Şeyma Subaşı iddialara yanıt geldi

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı dün Silivri Adliyesi’nde tek celsede boşandı. İkilinin ayrılıklarıyla ilgili ortaya atılan iddialardan biri de Şeyma Subaşı’nın, oyuncu Çağatay Ulusoy ile adının aşk dedikodusuna karışmasıydı. Çağatay Ulusoy bu konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

TV 8’in patronu Acun Ilıcalı 8 yıl aşk yaşadığı Şeyma Subaşı ile 19 Eylül 2017’de Fransa-Marsilya’da nikah masasına oturmuş, çiftin 250 kişilik düğünü St. Tropez’deki ünlü plaj Bagatella’da yapılmıştı.

Evliliklerinin üzerinde 4 aydır kara bulutlar dolaşan çift, dün 14.00’te, boşanmak üzere Silivri Adliyesi’ne aynı araçla geldi. Yanlarında avukatları Dr. Hakan Öncel vardı. Yüzleri gülüyordu.

Çiftin 14 ay süren evliliği 9 dakikada bitti.

MAL PAYLAŞIMI

Gizlilik kararı bulunan dava sonucu Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı’ya aylık 125 bin TL nafaka verecek. 10 milyon TL’lik bir ev alıp kızları Melisa’nın (5) üzerine yapacak. Ayrıca Melisa’nın eğitim, sağlık giderlerini karşılayacak. Çiftin kızlarının velayeti annede kaldı.

‘İKİMİZ DE ÜZGÜNÜZ’

Acun Ilıcalı boşandıktan sonra gazetecilere şu açıklamayı yaptı: ”İkimiz de üzgünüz. Konuştuk, denedik, ama ailemizi kurtaramadık. Yürümedi. Demek ki hayırlısı böyleymiş. Hayatta her şeyin bir çaresi var, bir tek ölüme çare yok. İkimiz için de iyisi olsun. Popüler olmamızdan dolayı sosyal medyada çok çirkin dedikodular çıkıyor. Lütfen bunlara rağbet edilmesin. İnsani yönden bakmanızı istiyorum. Biz aşkla ve severek evlendik. Gördüğünüz gibi saygıyla ayrılıyoruz.”

İŞTE O İDDİALAR

Acun Ilıcalı ‘sosyal medyadaki çirkin iddialar’ derken şunları kastetti:

– Acun Ilıcalı’nın, Defne Samyeli’nin 22 yaşındaki kızı Deren Talu ile birlikte olduğu, ona Londra’dan ev aldığı iddiası.

– Şeyma Subaşı’nın, oyuncu Çağatay Ulusoy ile adının aşk dedikodusuna karışması.

– Şeyma Subaşı’nın iş insanı Alican Ulusoy ile bir partide çekilmiş fotoğrafı.

Bunun üzerine dün Deren Talu, annesi Defne Samyeli ve Alican Ulusoy’dan art arda açıklamalar geldi.

‘HEM ACUN HEM DE ŞEYMA ARKADAŞIMDIR’

Bugün de Çağatay Ulusoy Instastory’den şu açıklamayı yaptı: ”Hem Acun abi hem de Şeyma arkadaşımdır. Birkaç gündür devam eden çirkin, yakışıksız, asılsız ve anlamsız ifitraların son bulmasını dilerim.”

blank

Şeyma Subaşı’nın, Çağatay Ulusoy’la birlikte fotoğrafları ortaya çıktı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.