Çağatay Ulusoy’a Ay Yapım’ın merakla beklenen dizisinden teklif

Son olarak Netflix’te ‘Terzi’ dizisiyle büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’a merakla beklenen ‘Gaddar’ dizisinden başrol teklifi götürüldü. Dizinin yönetmenliğini Çukur ve Üç Kuruş’u yöneten Sinan Öztürk yapacak.

Peş peşe rol aldığı dijital projelerle gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’a, merakla beklenen “Gaddar” dizisinden teklif gitti.

Kulislerden sızan yeni bilgiye göre Ay Yapım ‘Gaddar’ dizisi için başarılı oyuncuya teklif götürdü.

DİZİYİ ÇUKUR VE ÜÇ KURUŞ’UN YÖNETMENİ ÇEKECEK
Yapım şirketinin ocak ayı için çekmeyi planladığı diziyi öne aldığı ve eylül sezonu için düşündüğü ve Ulusoy’un kapısını çaldığı öğrenildi. Ünlü oyuncu senaryoyu okuduktan sonra kararını bildirecek. Hürer Ebeoğlu‘nun yazdığı “Gaddar”ı Çukur ve Üç Kuruş’u yöneten Sinan Öztürk çekecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.