Büyük deprem sonrasında çekimleri duran Survivor’da olay bir gece yaşandı

Acun Ilcalı tüm yarışmacıları toplayarak deprem haberini verdi. Bazıları sinir krizi geçirirken, Aysun Keskin ise bir anda konseyi terk etti. Bakın depremde kimi kaybetmiş?

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor da, deprem sonrası yayınlanmamıştı. Acun Ilıcalı önceki akşam yarışmacılara deprem haberini verdi. O anların yayınlanması tepki çekerken yarışmacılar da büyük bir üzüntü yaşadı. Hiçbir şeyden haberi olmayan iki grup adeta ağlama krizine girdi. Yayına damgasını vuran isen Aysu Keskin oldu.

DEPREMİ DUYAN ADAYI TERK ETTİ

Türkiye’yi derin bir yasa boğan deprem Survivor adasını da vurdu. Yarışmacıların habersiz olduğu depremi Acun Ilcalı üzüntüyle açıkladı. Ağlama krizlerinin yaşandığı adadan 6 kişinin de ayrıldığı iddia edildi.

ACUN’A BÜYÜK TEPKİ

Çekimleri duran yarışmada ne zaman yayınların başlayacağı merak konusu olurken, Acun Ilcalı’nın deprem haberini verdiği o yayın büyük tepki topladı. Kimileri ‘bunun da reklamı yapılmazdı’ yorumları yaptı

blank

YAKINI KAYBETMİŞ İDDİASI

Deprem haberini aldıktan sonra ağlayarak konseyi terk eden Aysu Keskin, Acun Ilcalı’yı dinlemeden koşarak ayrıldı.

Keskin’in apar topar Türkiye’ye döndüğü iddia edildi. En yakın arkadaşı vefat eden Aysu Keskin Acun Ilıcalı’nın ısrarlarına rağmen yarışmayı terk ettiği iddialara arasında.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.