Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, Karan’ın bakıcıları için kesenin ağzını açtı!

Bir süredir ekranlardan uzak olan Fahriye Evcen Alparslan dizisiyle setlere dönerken eşi Burak Özçivit’le birlikte oğulları Karan için ikinci dadıyı tutmaya karar verdi. Ünlü çift Karan’ın dadısı için aylık bin dolar (yaklaşık 8 bin 500 TL) maaş verecek.

Mutlu evlilikleri ile parmakla gösterilen çiftlerden olan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti oğulları Karan için aldıkları kararla gündeme geldi.

Fahriye Evcen, Alparslan dizi ile uzun bir ara verdiği setlere dönerken Burak Özçivit de Kuruluş Osman çekimleri için yoğun bir sürece girdi. Çift, oğlullarına ikinci bir dadı tutmaya karar verdi.

Posta gazetesinde yer alan habere göre; Karan’la ilgilenecek ikinci dadının aylık maaşı bin dolar (yaklaşık 8 bin 500 TL).

Güzel oyuncu Fahriye Evcen, Alparslan dizi kadrosuna katılmasıyla ilgili “Ekranda olmayı çok özledim. Sete çıkmaya az kaldı” demişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.