BluTV’de ekranlara gelen “Pavyon” izleyicilerine veda etmeye hazırlanıyor!

BluTV’nin yayınlanmaya başladığı ilk andan itibaren çok konuşulan mini kurmaca belgesel dizisi ‘Pavyon’, izleyicilerine veda etmeye hazırlanıyor. Senaryosunu ve yönetmenliğini Sami Öztürk’ün üstlendiği yapım, final bölümüyle 6 Eylül’de sadece BluTV’de ekranlara gelecek.

YouTube video

Özellikle Yeşilçam filmlerinden aşina olunan, şehir efsanesi olarak da bilinen pavyonların iç yüzünün anlatıldığı mini kurmaca belgesel dizi ‘Pavyon’, final bölümüyle BluTV’de izleyicilerle buluşacak.

Senaryosunu ve yönetmenliğini Sami Öztürk’ün imzasını taşıdığı, yapımcı koltuğundaysa Enver Arcak’ın oturduğu dizinin son bölümünde ekran başındakiler tarlasını veya sahip olduğu mal varlığını sırf bu ışıltılı eğlence hayatını deneyimlemek için satıp Türkiye’nin dört bir yanından Ankara’ya gelen müşterilerin hikayesine tanık olacak.

Gerçekçi kurgusu kadar eğlenceli bir üslupla da bu kültürü ele alan ‘Pavyon’un final bölümü 6 Eylül Cuma sadece BluTV’den izlenebilecek.

BluTV’nin beğeni toplayan özel yapımı ‘Pavyon’un 4. bölüm tanıtımı yayınlandı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.