BluTV’nin beğeni toplayan özel yapımı ‘Pavyon’un 4. bölüm tanıtımı yayınlandı

BluTV’nin büyük beğeni toplayan özel yapımı ‘Pavyon’, 4. bölümünde o ışıltılı dünyayı tüm açıklığıyla seyircinin gözleri önüne sermeye devam ediyor. Yeni bölümü merakla beklenen mini dizinin 23 Ağustos’ta BluTV’de ekranlara gelecek yeni bölümün fragmanı yayınlandı.

Senaryosunu ve yönetmenliğini Sami Öztürk’ün üstlendiği, yapımcı koltuğundaysa Enver Arcak’ın oturduğu mini kurmaca belgesel dizi ‘Pavyon’, yayınlanmaya başladığı günden bu yana büyük ilgiyle takip ediliyor. 23 Ağustos’ta yayınlanacak 4.bölümünde seyirci, Ankara’yla özdeşleşen “oldukça yerli” ışıltılı ve büyülü eğlence hayatının nabzını tutmaya devam edecek.

Pavyonda dans etmenin adabının eğlenceli şekilde anlatıldığı ‘Pavyon’un 4. bölümü 23 Ağustos Cuma sadece BluTV’de ekranlara gelecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.