BluTV, gerçek olaylara dayanan White House Plumbers’ı izleyicilerileri ile buluşturuyor

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, gerçek olaylara dayanan White House Plumbers’ı izleyicilerileri ile buluşturuyor. White House Plumbers, eski ABD Başkanı Richard Nixon’ın istifa etmesi ve siyasi kariyerinin sonlanmasına neden olan Watergate skandalını merkezine alıyor.

Başrollerini Woody Harrelson ve Justin Theroux’un paylaştığını dizi Watergate dehaları E. Howard Hunt ve G. Gordon Liddy’nin korumaya çalıştıkları başkanlığı kazara devirmelerinin gerçek hikayesini anlatıyor.

Kadroda ayrıca Domhnall Gleeson, Lena Headey, Kiernan Shipka, Ike Barinholtz, Yul Vazquez, David Krumholtz, Rich Sommer, Judy Greer, Kim Coates, Liam James, Zoe Levin, Tony Plana, Zak Orth, Nelson Ascencio, Tre Ryder, Gary Cole, Toby Huss, John Carroll Lynch ve Kathleen Turner yer alıyor.

White House Plumbers 2 Mayıs itibariyle sadece BluTV’den izlenebilecek.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.