BluTV, 2023 yılına hızlı giriyor! Özel tanıtım heyecan yarattı!

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, 2023 yılında BluTV’de izleyicileri ile buluşacak dizi, belgesel ve programlar için özel bir video hazırladı. BluTV merakla beklenen yeni dizileri, sevilen yapımların devam sezonları ve daha önce hiç görülmemiş belgeselleri ile 2023’te çok konuşulacak.

YouTube video

Yayınlanan 2023 tanıtımıyla dikkatleri üzerine çeken BluTV yeni projeleriyle heyecan yarattı. ‘Bozkır’, ‘Doğu’, ‘Sokağın Çocukları’ ve ‘Kıyma’ gibi beğeni ile izlenen dizilerin yeni sezonları 2023’te sevenleriyle buluşurken yeni orijinal dizileri ‘Magarsus’ ve ‘Ben Bu Boşluğu Nasıl’ kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Dizi ve filmleriyle olduğu kadar kütüphanesindeki belgeselleriyle de öne çıkan BluTV yeni yılda da iddiasını sürdürecek. ‘Düğün’, ‘Bize Gezmek Olsun’ ve ‘Büyük Tıkınma’ ikinci sezonlarıyla yeni yılda yerini alırken ‘Eko Eko Eko’ ve ‘Ünlü Var Mı?’ yapımları büyük ilgi toplayacak. BluTV ayrıca ‘Yalnızım Mesut Bey’ ve ‘Çimen Talk Show’ ile 2023’te kullanıcılarına kahkaha dolu programlar sunmaya devam edecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.