gazetemag tv

“Biz Böyleyiz” filminin galasına ünlü akını

Yapımını AVŞAR FİLM’in üst kısımları, Caner Özyurtlu’nun oturduğu “Biz Böyleyiz” filminin galası akşam yemeği Uniqizin nedenti.

Başrollerini Hümeyra, Berrak Tüzünataç, Engin Öztürk, Şebnem Bozoklu, Özge Özprupaçi, Meriç Aral ve Boran Kuzum‘un başrollerinde yer meraklı beklenen “Biz Böyleyiz” filmi dün akşam Uniq Hall’da gerçekleşen galasında ilk seyircileriyle buluştu.

Galaya Yoğun İlgi

Aras Bulut İynemli, Ali Gözüşirin, Aslı İnandık, Barış Arduç, Bartu Küçükçağlayan, Bestemsu Özdemir, Bige Önal, Birand Tunca, Cansel Elçin, Dida Kaymaz, Emre Kızılırmak, Gupse Özay, Hülya Avşar, İdil Sivritepe, İpek Erdem, Keremcem, Merve Dizdar, Murat Eken, Nilperi Şahinkaya, Sarp Akkaya, Selma Ergeç, Serenay Sarıkaya, Sezin Akbaşoğulları, Türkü Turan, Zeynep Tuğçe Bayat katıldı.

blank
Bige Önal – Aras Bulut İynemli
blank
Barış Arduç
blank
Gupse Özay – Merve Dizdar
blank
Hülya Avşar
blank
Nilperi Şahinkaya – Emre Yusufi
blank
Serenay Sarıkaya

https://www.youtube.com/watch?v=WOLmstLQC6w&t=29s

https://www.youtube.com/watch?v=BTuvOuisIOo&t=114s

https://www.youtube.com/watch?v=UbSomneZBWo

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.