gazetemag tv

Aybüke Pusat ve Engin Öztürk Netflix dizisinde rol alacak!

Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Cengiz Bozkurt ve Özgür Emre Yıldırım gibi isimlerin başrolünde oynayacağı Netflix dizisi 50 Metrekare’nin çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak.

Dünyanın en büyük dijital platformu konumunda olan Netflix, Türk diziler çekmeye devam ediyor. Hakan: Muhafız ve Atiye’nin ardından Aşk:101 ve Ottoman Rising dizilerinin de çeken Netflix, şimdi de senaryosunu Burak Aksak’ın senaryosunu yazacağı 50 Metrekare isimli bir dizi çekecek.

Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Cengiz Bozkurt ve Özgür Emre Yıldırım gibi usta isimlerin de rol alacağı dizide Survivor yarışması ile adını duyuran Hasan Yalnızoğlu da rol alacak. Merakla beklenen dizinin yönetmen koltuğuna Selçuk Aydemir oturacak. Netflix’te yayınlanacak olan 50 Metrekare dizisinin çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.