Bir Şansım Olsa programı yurt dışında ses getirmeye başladı

Özgün ve uluslararası ödüllü 40 formatından sonra yine tasarımı BBO Yapım’a ait olan ve hafta sonları Show TV’de ekrana gelen Ayşegül Günay’ın sunucuğunu üstlendiği Bir Şansım Olsa programı şimdiden yurt dışından ilgi görmeye başladı ve program 4 ayrı ülkeye satıldı.

Önümüzdeki haftalarda Romanya Kanal D , Azerbaycan Space kanallarında ekrana gelmeye hazırlanan program aynı zamanda Macaristan ve Lübnan’a da satışı gerçekleştirildi.

Bir Şansım Olsa Programı

Sunuculuğunu ünlü oyuncu Ayşegül Günay’ın, yapımcılığını BBO Yapım Mahperi Altun Uçar ve Şafak Bakkalbaşıoğlu’nun üstlendiği “Bir Şansım Olsa”, pişmanlık duyanlara kapılarını açıyor. İkinci bir şans isteyenlerin başvurduğu, ‘keşke’lerine çözüm arandığı programda, gerçek yaşanmış hikayeler dramatize edilerek seyirciyle buluşuyor.

“Zaman makinesine girip, hayatınızla ilgili neyi değiştirmek isterdiniz?” sorusuna cevap arayan, geçmişlerinde pişmanlıklar ve hayal kırıklıkları olanlar bu programda bir şans daha istiyor.

“Bir Şansım Olsa”, her Cumartesi-Pazar saat 13.00’te Show TV’de

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.