“Bir Annenin Günahı” dizisinin kadrosu şekilleniyor

“Bir Annenin Günahı” dizisinin kadrosuna Ayça İnci, Didem İnselel, Mert Yazıcıoğlu ve Pamir Pekin katıldı.

Hayri Aslan’ın patronu olduğu Limon Film imzalı “Bir Annenin Günahı” dizisinin çekimleri başlıyor. Önümüzdeki hafta sonu sete çıkması planlanan dizi Filipinler’de büyük ilgi gören A Mothers Guilt dizisinin uyarlaması olacak. FOX’ta seyirciyle buluşacak olan dizinin senaryo danışmanlığını usta kalem Ahmet Yurdakul yapıyor.

Özge Özberk ve Mehmet Aslantuğ’u buluşturan diziye Deniz Barut, Burak Demir ve Hafsanur Sancaktutan katılmıştı. Son gelen haberlere göre dizinin kadrosuna Ayça İnci, Didem İnselel, Mert Yazıcıoğlu ve Pamir Pekin de katıldı. Yüksel Aksu’nun yöneteceği dizi için ayrıca Engin Benli ile de görüşülüyor.

Mehmet Aslantuğ’un yeni dizisine flaş transferler

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.