Mehmet Aslantuğ’un yeni dizisine flaş transferler

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ ile Özge Özberk’in olacağı “Bir Annenin Günahı” dizisine iki yeni isim daha katıldı. Deniz Barut ve Hafsanur Sancaktutan kadroya dahil oldu.

FOX’un Limon Film imzalı yeni iddialı dizisi “Bir Annenin Günahı”nın hazırlıkları sürüyor. Senaryo danışmanlığını Ahmet Yurdakul’un yaptığı dizinin başrollerini Özge Özberk (Suna) ve Mehmet Aslantuğ’un (Sadri) canlandıracağı açıklanmıştı.

Genel yönetmenliğini Yüksel Aksu’nun yapacağı dizinin kadrosuna Deniz Barut ve Hafsanur Sancaktutan katıldı. Mert Yazıcıoğlu’na da teklif götürülen dizi Filipinler’de yayınlanan “A Mother’s Guilt” dizisinin uyarlaması olacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.