Beyin ameliyatı olan oyuncu Burcu Kara, hayranlarını sevindirdi

Beyin ameliyatı olan oyuncu Burcu Kara, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile hayranlarını sevindirdi. Oğlu Can’a sarıldığı fotoğrafı paylaşan Kara, gönderisine, “Hep bu anları hayal ettim. Şimdi iyileştim işte” notunu düştü.

Oyuncu Burcu Kara geçtiğimiz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile hayranlarını korkuttu. Riskli bir beyin ameliyatı geçiren Kara’nın ameliyatı başarıyla sonuçlandı.

Yine sosyal medya hesabından taburcu olduğunu duyuran Kara, “Evime kavuştum” notuyla paylaşım yaptı.

blank

‘ŞİMDİ İYİLEŞTİM İŞTE’
Ardından oğlu Can’a sarıldığı fotoğrafı takipçileriyle paylaşan Kara, gönderisine, “Hep bu anları hayal ettim. Şimdi iyileştim işte” notunu düştü.

NE OLMUŞTU?
Burcu Kara, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ameliyat olduğunu açıkladı.

“Uzun zamandır kafamda benimle yaşayan bir arkadaştan kurtuldum” diyen oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

“Tabii hastane önlüğüyle fotoğraf koyarsan, sonrasını göze almalısın. Eee; hayat hep iyi, güzel ve sağlıklı anlardan ibaret değil, her şey insanlar için değil mi? Ben de olduğu gibi biriyim. Zaten alışıksınız filtresiz hallerime. Uzun zamandır kafamda benimle yaşayan bir arkadaştan kurtuldum dün. Son bir yılda çok büyümeye ve bizi düşündürmeye başlamıştı. Alınmasına karar verildi ama riskleri vardı. Bayağı araştırdık, konuştuk, görüştük hocalarla. Sonra üşenmedik Ankara’ya geldik ve Hakan hocayı bulduk.”

Kara, “Tavır hayatta her şeydir benim için. Bir lafı yüzünden, doğumuma iki gün kala doktorunu değiştirmiş insanım ben. Şu anda da iyi ki böyle bir karar vermişim. Konuştuğumuz tüm riskleri atlattık beraber. Kendisine, ekibine ve tüm hastane çalışanlarına büyük saygı ve teşekkürlerimle. Arayan, soran, yazan tüm sevdiklerime de teşekkür edip cevap vermiş olayım. Hepimize sağlıklı bir ömür dilerim” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.