Berkay Özideş’in yeni albüm öncesi ilk teklisi “LEYLA”

Berkay Özideş’in yeni albüm öncesi ilk teklisi “LEYLA” Esen Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda

Sözü, bestesi, enstrümanları, vokalleri ve aranjesi Berkay Özideş’e ait olan ”LEYLA” rock müziğin yerçekimini alt üst edip, kalite anlamını yeniden düşündürmeye kararlı.

“LEYLA” kaybedilmiş sevgiliye söylenmiş bir şarkı gibi görünse de Berkay Özideş’in bir gün olursa, kızına koymak istediği isim.

Berkay Özideş; korku, heyecan, çaresizlik ve üzüntü gibi duyguları ifade etmek için kullanılan bir folklorik öğe olan ağıta getirdiği farklı yorumla güçlü bir vokal performansı sergiliyor.

Yalnızca dijital platformlarda yayında olan “LEYLA” önümüzdeki aylarda çıkacak rengârenk bir albümün de habercisi.

Yönetmenliğini Damla Yolaç, Görüntü Yönetmenliğini Gözde Koyuncu, Kurgusunu Anıl Tütüncüoğlu’nun üstlendiği klibin çekim ve yapım hizmetleri SUPERSEKİZ, post prodüksiyon hizmeti ABT tarafından sağlandı.

Berkay Özideş’in iki ayrı karakteri canlandırdığı klibin çekimleri İstanbul/Karabun sahilinde; bir gecede, yapay ışık kullanılmadan tamamlandı. Klipte kullanılan kostümler için Civan Bay Moda Evi ile çalışıldı.

LEYLA’nın miks ve mastering çalışmalarını Buğra Kunt üstlendi.

YouTube video

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.