Burak Kut Yunanistanın divası Kaiti Garbi ile düet yaptı

Türkiye ve pek çok ülkede “Esena Mono” adlı şarkısıyla müzik severlerin kalbinde yer eden Yunanistanın divası Kaiti Garbi , Türk Pop Müziği’nin ünlü ismi Burak Kut ile düet albüm projesi için biraraya geldi. İki şarkıdan oluşan düet albümlerini önceki gün Park BosphorusHotel de düzenledikleri basın toplantısında anlatan ikilinin şarkıları tüm dünyada satışa sunulacak.
Efsane organizatör Ahmet San ın bir araya getirdiği Kaiti Garbi ve Burak Kut; iki şarkıdan oluşan düet albüm projesi için buluştu. Kayıtları Türkiye ve Yunanistan’da gerçekleştirilen albümün prodüktörlüğünü Yunanistanın en ünlülerinden ve altın plak ödülleri sahibi prodüktör , besteci ve aranjör Thanos Georgoulas yaptı.
Türkiye ve Yunanistan’la aynı zamanda tüm dünyada satışa sunulacak albüm, Kaiti Garbi nin müzik şirketi ile Türkiye de son dönem başarılı projelere imza atan İyi İşler Müzik ortaklığıyla piyasaya çıkacak.
Türk enstrümanlarının kayıtları için Türkiye nin en ünlü müzisyenleri ile stüdyoya giren Kaiti Garbi ” Burak Kut müthiş bir ses. Kendisi ile beraber müzik yapmaktan mutluluk duydum. Türkiye deki enstrümanistlerle aynı havayı solumak albümümüzde olmaları çok güzel” dedi.
Aralık ayı içinde yayınlanacak olan albümün ilk klibi Yunanistan’da çekilecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.