Bergüzal Korel’den Yılmaz Erdoğan’a Netflix göndermesi

Eskişehir’de galası yapılan ‘Bir Aşk İki Hayat’ filminin başrol oyuncuları Bergüzar Korel ile Engin Akyürek sevenleriyle buluştu. Korel, vizyon ile aynı anda Netflix’te gösterime giren ‘Organize İşler 2: Sazan Sarmalı’na gönderme yaparak filminin sadece sinemalarda oynayacağını duyurdu.

15 Şubat Cuma günü vizyona giren ‘Bir Aşk İki Hayat’ filminin başrol oyuncuları Bergüzar Korel ve Engin Akyürek, Eskişehir galasında sinemaseverler ve hayranlarıyla buluştu. Korel, Yılmaz Erdoğan’ın ‘Organize İşler 2: Sazan Sarmalı’ filmini ima ederek kendi filminin sadece sinemada oynayacağını ifade etti.

“FİLMİMİZ BİR HAFTADIR GÖSTERİMDE”

Filmin başrol oyuncularından Engin Akyürek, güzel bir aşk filmi yaptıklarını ifade ederek, “Filmimiz bir haftadır gösterimde. Ankara ve İzmir’e gittik, buradan da Bursa’ya geçeceğiz. Güzel bir aşk filmi yaptık, filmden çıktıktan sonra hayatınıza dair çok şeyi düşüneceksiniz. İnşallah beğenirsiniz” dedi.

blank

“SADECE SİNEMALARDA”

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel ise filmlerinin sadece sinema salonlarında oynayacağını belirterek şunları söyledi:

“Bir aşk filmi yaptık, sade, yalın hayat gibi bir film yapmaya çalıştık. Umarım hepiniz beğenirsiniz. Seyircimiz bizi yalnız bırakmıyor, filmimiz sadece sinema salonlarında oynuyor ve oynayacak. Onu da buradan söylemek istiyoruz. Filmimiz gösterimdeyken, bizi yalnız bırakmazsanız çok seviniriz”

KİTAP İMZALADI

Galaya katılanlarla selfie çeken ikiliden Engin Akyürek, kadın hayranlarının getirdiği ‘Sessizlik’ isimli kitabını imzaladı. Galanın ardından başrol oyuncuları Engin Akyürek ve Bergüzar Korel, filmi sinemaseverlerle birlikte izleyip sorularını yanıtladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.