“Benim hala umudum var mı?”

2017’den bu yana birçok sahnede gerçekleştirdiği stand up gösterişleriyle mizahını ortaya koyan, ilişki ve seks hayatımızda yaşadığımız kafa karışıklıklarını eğlenceli bir dille anlatan ve günümüz komedi anlayışına farklı bir soluk getiren Lesli Karavil, üçüncü ve yeni gösterisi “Benim hala umudum var mı?” ile pandemi sonrası yeni düzende yaşadığı çelişkileri, dizi kariyerindeki hiç bitmeyen sıçrayışlarını, hepimizin gelecek hakkındaki sorularına yanıt arıyor.

18 yıl boyunca, San Francisco, New York, Barselona şehirlerinde yaşayıp, yıllarca reklam ajansları ve daha birçok farklı sektörde çalıştıktan sonra 40’lı yaşlarında oyuncu ve komedyen olma yolculuğunun komedisini bize çok zeki ve muzip bir şekilde sunan Karavil’in yeni gösterisinde hikayeler harika enerjisiyle birleşiyor ve seyircisiyle bütünleşiyor.

Doğallığı, samimiyeti ve yüksek enerjisiyle izleyicisini kahkahaya boğan Lesli Karavil, zekice ve muzipçe kurgulanmış “BENİM HALA UMUDUM VAR MI?” isimli yeni gösterisini birçok mekânda sahneliyor.

Mekân ve Tarihler;

21 Şubat 2022 Aylak Bar TUZ BİBER

25 Şubat 2022 @Tuz biber

1 Mart 2022 ZORLU PSM

3 Mart 2022 SOHOHOUSE

6 Mart 2022 Gazhane

9 Mart 2022 Tuzbiber DasDas Ataşehir

12 Mart 2022 Bahçe Galata

19 Mart 2022 L’alibi Meşelipark, BURSA

25 Mart 2022 Koma Sahne

29 Mart 2022 Megbebek

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.