Bengü, anne olmaya hazırlanıyor

29 Ağustos’ta bir yıllık sevgilisi Selim Selimoğlu ile nikah masasına oturan Bengü’nün anne olmaya hazırlandığı iddia edildi.

29 Ağustos’ta bir yıllık sevgilisi Selim Selimoğlu ile nikah masasına oturan Bengü’nün anne olmaya hazırlandığı konuşuluyor.

15 Şubat’ta “Yazık” adlı single çalışmasını müzikseverlerle buluşturan ünlü popçunun bu nedenle iki heyecanı birlikte yaşadığı iddia edildi.

Selim Selimoğlu’yla büyük bir aşkla evlenen Bengü’nün geçen ay da hakkında hamile olduğu haberi gündeme gelmişti. Ancak ünlü popçu “Özel ve çok hassas konular… Çocuk sahibi olmayı çok istiyoruz. Öyle bir müjdeyi ben gereken zamanda vermeyi çok istiyorum. Hayırlısı inşallah… ama şu an için öyle bir şey yok. Olunca ben söyleyeceğim” açıklamasını yapmıştı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.