Başkan Alper Taşdelen’in Bayram Mesajı

Alper Taşdelen: “Ramazan kardeşliği paylaşmaktır, Ramazan sofraları paylaşmaktır, bereketi paylaşmaktır. Birlikte nice bayramlar dilerim”

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, yayımladığı mesajla vatandaşların Ramazan Bayramı’nı kutladı.Alper Taşdelen’in bayram mesajı şöyle:

“Vatandaşlarımız arasında hiçbir ayrım yapmadan, hiç kimseyi ötekileştirmeden Ramazan’ın anlam ve önemine uygun bir ayı daha geride bıraktık. Ramazan; kardeşliktir, birlik ve beraberliktir, sofraları paylaşmaktır, bereketi paylaşmaktır. Biz de bu duygularla 2014 yılından bu yana kurduğumuz iftar çadırlarımızı bu Ramazan’da da kurarak soframızı paylaştık. Hem iftar çadırlarımızda hem de Zübeyde Hanım Sosyal Tesisimizde verdiğimiz iftar yemeklerimizde 150 bini aşkın yurttaşımızla bir arada olduk. Bu Ramazan da gelir durumu düşük ailelerimizin çocuklarına süt, ayakkabı, kıyafet yardımında bulunduk. 20 bin haneye 300 TL’lik Gıda Kart, 1.818 haneye 600 TL’lik Halk Kart desteği verdik. Tüm imkanlarımızla Ramazan ayında da pandemi ve zorlu ekonomik şartlarla mücadele eden halkımızın yanında olmaya gayret ettik. Bundan sonra da yardım elimizi uzatmaya devam edeceğiz.

Her birimizin ibadetimizi özgürce yerine getirdiğimiz bu toprakları bize vatan yapan Mustafa Kemal Atatürk’ü ve tüm kahramanlarımızı saygı, şükran ve minnetle anıyorum. Ülkemizin ve halkımızın birlik, bütünlüğünün sonsuza kadar sürmesini temenni ediyor, Ramazan Bayramının ülkemize, milletimize ve bütün insanlığa barış getirmesini diliyorum. Birlikteliğimizi güçlendirecek ve geleceğe umutla yürüyeceğimiz inancıyla, halkımızın bayramını en içten duygularımla kutluyor, sağlık, huzur, esenlik diliyorum.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.