gazetemag tv

Barış Murat Yağcı, Beşiktaş’ın “Bırakmam Seni” gecesine damga vurdu

Sunuculuğunu Yılmaz Erdoğan 'nın üstlendi Kanal D ekranlarında yayınlanan "Ödül Senin" adlı programda Beşiktaş' ın "Bırakmam Seni "kapsamındaki kampanyasına destek için birçok tanınmış isim bir araya gelirken, geceye koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Survivor 2020 yarışmasındaki başarılı performansı ile dikkat çeken ünlü oyuncu Barış Murat Yağcı damgasını vurdu.

Barış Murat Yağcı fan grubu olan BMYFC 145.000 TL’lik bağışı ile yok böyle sevgi, yok böyle fan club dedirtti.

Kanal D’de yayınlanan “Ödül Senin” programının sosyal medyada aynı anda Reyting’de zirveye yerleşirken Hülya Avşar ve Yılmaz Erdoğan’nın, Barış’a “Senin fanların neymiş öyle, canavar gibiler” ifadelerini kullanmaları sosyal medyada büyük yankı getirdi.

Bahçeşehir kolejleri Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel telefon ile bağlanarak hem maddi, hem 1903 adet forma bağışında bulunup, Barış Murat Yağcı’da bu formaları imzalayacağının müjdesini verdi.

Beşiktaş’ın ‘Bırakmam Seni’ kampanyasına büyük ilgi!

Barış Murat Yağcı
Barış Murat Yağcı
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.