Beşiktaş’ın ‘Bırakmam Seni’ kampanyasına büyük ilgi!

Beşiktaş, ‘Bırakmam Seni’ kampanyasına destek için Kanal D’de ‘Ödül Senin’ gecesi düzenledi. Sunuculuğunu Yılmaz Erdoğan’ın üstlendiği etkinlikte; Başkan Ahmet Nur Çebi, teknik direktör Sergen Yalçın ve sporcular hazır bulundu. saat 00.15 itibarıyla 58 milyon TL nakit bağış ve 115 bin adet (2 milyon 300 bin TL) SMS bağışı ile toplamda 60 milyon TL'yi aşan bağış yapıldı.

Beşiktaş’ta ‘Bırakmam Seni’ bağış kampanyasına destek gecesi düzenlendi. Vodafone Park’ta Beşiktaşlı ünlü sanatçı Yılmaz Erdoğan’ın sunuculuğunda gerçekleşen organizasyon Kanal D’de yayınlandı. Organizasyonda Beşiktaş için 80 milyon TL, 360 bin tişört ve 156 bin SMS destek toplandı.

YouTube video

Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) ile Beşiktaş Kulübü’nün organize ettiği, Yılmaz Erdoğan ile Damla Uğurtürk’ün sunduğu ve Kanal D ekranlarından canlı yayınlanan gecede, 80 milyon TL nakit bağış ve 156 bin SMS bağışı ile 360 bin tişört desteği topkandı.

Demirören Medya Grubu’nun Kanal D ekranlarından yayınlayarak destek olduğu gecede Koç Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Rahmi Koç, programı 10 milyon TL’lik bağışla açarken, bu bağış gecenin en büyük bağışı oldu. Başkan Ahmet Nur Çebi, kendi adına 5 milyon TL bağışlarken, yönetim kurulu adına da 5 milyon TL bağışladıklarını söyledi. Ahmet Nur Çebi’nin eşi Berna Çebi, kadın futbol takımı için 500 bin TL’lik katkıda bulunurken, ayrıca Ahmet Nur Çebi, kardeşi Arzu Çebi’nin ise 1 milyon 903 bin TL bağışta bulunduğunu açıkladı.

blank

Başkan Ahmet Nur Çebi, yönetim kurulu üyeleri, teknik direktör Sergen Yalçın ile tüm branşlarda Beşiktaş forması giymiş eski ve faal sporcular ile antrenörler yer aldı.

Yılmaz Erdoğan’ın konukları arasında; Barış Murat Yağcı, ÇGH 2 Ekibi, Erkan Petekkaya, Hakan Altun, Hülya Avşar, İsmail Demirci, Mehmet Erdem, Onur Buldu, Ömür Gedik, Zafer Algöz bulundu.

Beşiktaş başkanı Ahmet Nur Çebi’nin açıklamaları;

Bütün sporseverlere güzel bir yayın diliyorum. Bu gece bizim içi farklı ve önemli. Bu taşın altına elimizi hepimiz beraber koymalıyız. Bütün Beşiktaşlılardan ellerinden geldiğince bize destek olmalarını istiyorum. 300 bine yakın SMS aldık. Sayın Rahmi Koç’un kampanyamıza 10 milyon Lira destek vererek programımıza başlayacağımızı söylemek istiyorum.

“Başkan olarak 5 milyon TL bağışta bulunuyorum”

“Yönetim kurulum 5 milyon TL bağışta bulunuyor. Ben de Beşiktaş Başkanı olarak 5 milyon TL bağışta bulunuyorum.”

Emre Gönlüşen unutulmadı

“Spor spikerimiz Emre Gönlüşen’i kaybettik. Allah rahmet eylesin, ailesine sabır diliyorum”

Ahmet Nur Çebi, bugün hayatını kaybeden spor spikeri Emre Gönlüşen’in iki kızının Beşiktaş Koleji’nde okutulacağını açıkladı.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin kardeşinin eşi Arzu Çebi, 1 milyon 903 bin TL bağışta bulundu. Tayfun Çebi de 1 milyon 903 bin TL bağışta bulundu. Ahmet Nur Çebi’nin eşi Berna Çebi, Beşiktaş Kadın Futbol Takımı’na 500 bin TL bağışta bulundu.

Nevzat Demir: 2 Milyon TL
Cemil Kazancı: 2 milyon TL
Umut Tahir Güneş: 1 milyon TL
Hüseyin Yücel, 1 milyon 903 TL
Aykan Aydın: 1 milyon TL
Celal Aral: 1 milyon TL
Orçun Kundalı: 100 bin TL
Tevfik Yamantürk: 1 milyon 903 bin TL
SpaceX’te çalışan 10 Türk Uzay Mühendisi: 1 milyon 1903 TL
Evren Yazıcı: 100 bin TL
Salih Bezici: 500 bin TL
Burak Yakın: 1903 adet Beşiktaş logolu külçe altın
Eski TFF Başkanı Hüsnü Güreli kampanyaya 100 bin TL bağışta bulundu.
Nevzat Aydın kampanyaya 200 bin TL bağışladı
Hakan Poyraz: 200 bin TL
Anadolu Beşiktaşlılar Derneği: 100 bin TL
Mert Vardar: 100 bin TL
İsmail Ünal: 41 bin 903 TL
Storks Mücevher: 100 bin TL
Mustafa Balıkçıoğlu: 100 bin TL
İzmir Beşiktaşlılar Derneği: 50 bin TL
Sarp Apak: 20 Bin TL
Nuran Kaya: 100 bin TL
Haluk Levent: 150 bin TL
Şafak Mahmut Yazıcıoğlu: 100 bin TL
Barış Murat Yağcı’nın fan kulübü: 125 bin TL
Sare Çetinsaya: 500 bin TL
Hülya Avşar: 50 bin TL
Adnan Dalgakıran’ın babası: 1 milyon TL
Tuncay Saral: 260 bin TL

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.