Axess’e ilk kez başvuranlar popüler e-ticaret sitelerindeki alışverişlerinde 500 TL’ye varan indirim kazanıyor

Akbank’ın 2001 yılından bu yana müşterilerine yıl boyu kazançlı kampanyalar sunan kredi kartı Axess, internetin kredi kartı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. 15 Temmuz’a kadar Axess veya Wings’e ilk kez başvuranlar Hepsiburada, Amazon, Boyner, istegelsin, GittiGidiyor, Morhipo ve Teknosadan 25 Temmuz’a kadar yapacakları harcamalarda yüzde 20, işlem başına en fazla 100 TL, toplam 500 TLye varan indirim kazanıyor. Üstelik 1 yıl boyunca kart ücreti de ödemiyor.

Cebe inen Axess veya Wings’e başvuranlar, fiziksel kartlarının ulaşmasını beklemeden, Juzdan üzerinden görüntüledikleri kartlarını anında internet alışverişlerinde ve mobil ödemelerde kullanabiliyor.

Üstelik Axessliler Juzdan’dan katılacakları Babalar Günü kampanyası ile 19 Haziran’a kadar giyim ve elektronik sektörlerinde ilk 500 TL ve üzeri alışverişlerinden sonraki her 500 TL ve üzeri alışverişlerinde 30 TL, toplamda 90 TL chip-para kazanıyor. Wings kart sahipleri ise kampanyaya Juzdan’dan katılım sağladıktan sonra, aynı sektörlerde ilk 750 TL ve üzeri alışverişlerinden sonraki her 750 TL ve üzeri alışverişlerinde 7.000, toplamda 21.000 Mil Puan kazanıyorlar. Juzdan’da yer alan yüzlerce kampanya ile Axess ve Wings sahipleri 20’ye varan indirim avantajlarından ve taksit kampanyalarından yararlanıp, 1.800 TL’den fazla chip-para ve 50.000’den fazla Mil Puan kazanabiliyorlar.

Bu kartlara sahip olmak isteyenler Juzdan, axess.com.tr, wingscard.com.tr, Akbank Mobil, Akbank şubeleri, Müşteri İletişim Merkezi, Akbank.com, İnternet Şube veya ATM kanalları aracılığıyla kredi kartı başvurularını yapabiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.