Aslı Enver’in derdi Murat Boz mu?

Güzel oyuncu Aslı Enver’in Instagram’da yaptığı bir beğeni takipçilerinin kafasını karıştırdı.

Murat Boz ve Aslı Enver, 2015 yılında birlikte olmaya başlamış ve geçtiğimiz aylarda ilişkileri bitirmişti. Arada geçen 4 yılda sayısız kez ayrılan ikili, sürekli barışarak hayranlarının da tepkisini çekmişti. Evlenmelerine kesin gözüyle bakılırken ayrılma kararı alan ikili hakkında geçtiğimiz günlerde “Birlikte Fenerbahçe-Beşiktaş maçını izlediler” haberleri yapıldı. İkili bu haberlere herhangi bir cevap vermezken Aslı Enver’in sosyal medyadaki bir paylaşımı beğenmesi dikkatlerden kaçmadı. Geçtiğimiz gün sosyal medyada paylaşım yaparak Boğa burcunu ‘2020 yılının en dertten kurtulanı’ seçen bir sayfanın gönderisini beğenen Aslı Enver “Acaba o dert Murat Boz mu?” sorusunu akıllara getirdi.

blank
Aslı Enver – Murat Boz

Aslı Enver hangi burç?

10 Mayıs 1984 yılında doğan ünlü oyuncu Aslı Enver Boğa burcu, burcunun özelliklerini taşıyan Aslı Enver’in duygulara önem verdiği ve güçlü karakteri olduğu biliniyor.

Murat Boz’la yine yollarını ayıran oyuncu Aslı Enver’den manidar paylaşım

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.