gazetemag tv

Aslı Enver ve Uraz Kaygılaroğlu hakkında yeni iddia!

Geçtiğimiz yıllarda kiloları sebebiyle eleştirilen Uraz Kaygılaroğlu, şu sıralar genç kızların gözdesi olmuş durumda. Bakalım yakışıklı oyuncu yakın zamanda başka birisi ile görüntülenecek mi?

Geçtiğimiz hafta magazin basınında Aslı Enver ve Uraz Kaygılaroğlu ile ilgili bir iddia ortaya atılmıştı. İddiaya göre Aslı Enver ve Uraz Kaygılaroğlu 2 kere görüşmüş ve anlaşamadıkları için görüşmeyi kesmişti. Olay ile ilgili yeni bir konu ortaya atıldı. İddiaya göre ikili bu görüşmeyi Türkiye’de yapmadı.

Ünlü ikili gözlerden uzak bir yerde görüşmek için Amsterdam’a gitti. 3 gün tatil yapan ikili sevgili olamayacaklarını anladıkları için arkadaş kalmayı tercih etti.

Uraz Kaygılaroğlu, Aslı Enver ile aşk mı yaşıyor?

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.