Aşkım Kapışmak’tan 80 kadınla yemek yiyen Burak Özçivit’e eleştiri

Yazar Aşkım Kapışmak, 80 kadınla buluşarak yemek yiyen Burak Özçivit hakkında “Erkeği yüceltiriz ama kadına takacakları sıfat belli” dedi.

Ortadoğu’da büyük bir hayran kitlesine sahip olan oyuncu Burak Özçivit, Kuveyt’te özel bir yemeğe katıldı. Oyuncu, lüks bir markanın Four Seasons Hotel’de düzenlediği davette, ülkenin 80 zengin kadını ile birlikte yemek yedi. Özçivit’e bazı sosyal medya kullanıcılarının yanı sıra ilk büyük eleştiri yazar Aşkım Kapışmak’tan geldi.

“ERKEĞİ YÜCELTİRİZ AMA KADINA TAKACAKLARI SIFAT BELLİ”

Bu yemekten 1 milyon TL aldığı konuşulan Burak Özçivit’e ilk eleştiri yazar Aşkım Kapışmak’tan geldi. Aşkım Kapışmak, çok konuşulan yemeğin fotoğrafını Instagram’da paylaşıp altına şu notu düştü: “Ünlü, evli, Türk bir kadın 80 zengin Arap şeyhi ile yemek yeseydi ne derdiniz? Yanlış anlamayın, adam kabul etmiş gitmiş, iyi para vermişler, tamam! Kimseyi ilgilendirmez beni de ilgilendirmez. Ama aynı hareketi bir kadın yapsa ülkenin tepkisi ne olurdu? Dürüst olalım, erkeği yüceltiriz ama kadına takacakları sıfat belli…”

blank

Burak Özçivit, 80 kadınla yemek yedi; Fahriye Evcen görüntülü aradı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.