Arsenal’in efsane hocası Arsene Wenger, Mesut Özil’in Fenerbahçe’ye transferini değerlendirdi

Arsenal’in efsane hocası Arsene Wenger, Fenerbahçe’nin Mesut Özil’i transfer etmesini bu transfer döneminin en büyük transferi olarak değerlendirdi.

Arsenal’in efsane teknik direktörü Arsene Wenger, Mesut Özil’in Fenerbahçe’ye transferinin ocak ayının en önemli transferi olduğunu söyledi.

Arsene Wenger, Mesut Özil transferini beIN SPORTS’a değerlendirdi. Fransız çalıştırıcının görüşleri şöyle:

“Şu dönemde pek fazla transfer gerçekleştirilmiyor. Bu transfer güncel olarak kış öneminin en büyük transferi durumunda çünkü futbol dünyası şimdilerde biraz sessiz. Bu ligde güçlü bir konumda bulunan Fenerbahçe için güzel bir haber. Mesut, şampiyonluğu kazanma konusunda iddialı olan takımı için yapbozun bir parçası olabilir”

“Fenerbahçe hakkında bir şey konuşmadık çünkü onun her zaman Arsenal’de olmasını istedim. Fakat her zaman için güçlü bir Türk bağı olduğunu hissedebiliyordum. Ailesiyle, menajeriyle, babasıyla tanıştım. Bu sayede Türkiye ile güçlü bir ilişkisi olduğunu gördüm. Aynı zamanda Türkiye ligine de büyük ilgisi vardı.”.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.