Arkadaki sahne olay yarattı! Şeyma Subaşı eleştirilerin hedefi oldu!

Sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlülerden olan Şeyma Subaşı’nın kızıyla ilgili paylaştığı son video tartışma yarattı. Sosyal medya kullanıcıları tarafından paylaşılan videonun arka planında oynayan filmde erotik sahnelerin bulunduğu öne sürüldü. Subaşı, kızının yanında yaş sınırı gerektirebilecek içerikler izlediği için eleştirilerin hedefi oldu.

Instagram hesabından sık sık kızı Melisa ile paylaşımlar yapan Şeyma Subaşı, son yaptığı paylaşımla yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Kızının ağzına krema sıktığı eğlenceli anları paylaşan Subaşı’nın gönderisi, sosyal medya kullanıcıları tarafından paylaşıldı.

EROTİK SAHNE Mİ VAR?

Bazı kullanıcılar, videonun arka planında oynayan filmde erotik sahnelerin bulunduğu öne sürerek Subaşı’yı eleştirdi. Bazıları ise bunun doğru olmadığı, filmin o sahnesinin her aksiyon filminde görülebilecek bir sahne olduğunu savundu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.