Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan oğlu Hamza Arda ile birlikte hastaneden çıkarken görüntülendi

Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan, önceki gün 8.5 aylık oğlu Hamza Arda ile birlikte Nişantaşı’nda hastaneden çıkarken görüntülendi.

Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan, önceki gün 8.5 aylık oğlu Hamza Arda ile birlikte Nişantaşı Amerikan Hastanesi’nden çıkarken görüntülendi. Annesi Güler Doğan’ın da eşlik ettiği Aslıhan Doğan, görüntülendiğini fark edince “Eyvah yakalandık” diyerek gazetecilere takıldı.

Oğlu Hamza Arda’nın rutin sağlık kontrolü için hastaneye geldiklerini belirten Doğan, her şeyin yolunda olduğunu söyledi. Doğan, oğullarının daha çok kime benzetildiğinin sorulması üzerine “Biraz anneye, biraz babaya benziyor” dedi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.