Akustikadam “İmkanı Olan Delirsin”

Adını, Balat’ta kurduğu kendi ahşap atölyesinde verdiği konserlerle duyuran Mert Erşahin, nam-ı diğer Akustikadam, “İmkanı Olan Delirsin” adlı yeni şarkısını, klibiyle birlikte yayınladı.

Bu yıl Şubat ayında yayımladığı “Neden” adlı şarkısının klibinde, bornoz-boxer yani yarıçıplak ev haliyle, insanların bakışlarına aldırmadan tüm Beyoğlu’nu arşınlayan “yalnız kahramanımız” Akustikadam, bu sefer kendisini aynı kılık kıyafetle bir sahilde yarı baygın şekilde buluyor ve olaylar gelişiyor. Türkiye’de daha önce çok denenmemiş olan “devam kliplerini” kısa film tadında sunmaya çalışan Mert Erşahin, şarkıları şarkılara, klipleri kliplere bağlamaya devam ediyor.

Çekimleri iki günde, Bozcaada’da gerçekleşen klibin yönetmenliğini yine Mert Erşahin kendisi yaptı. Görüntü yönetmenliğini Uğur Evin üstlendi.

Söz ve müziği Mert Erşahin’e, düzenlemesi ise Mehmet Tan’a ait olan “İmkanı Olan Delirsin” adlı şarkını mastering çalışmasını Özgür Yurtoğlu üstlendi. “İmkanı Olan Delirsin” tüm dijital platformlarda yayında.

GazeteMAG Arşiv Haber