YouTube / gazetemag tv

Ajda Pekkan’ın 46 yıl önceki pozu olay oldu

Süperstar Ajda Pekkan’ın, 46 yıl önce bir dergiye verdiği poz sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük ilgi gördü.

72 yaşında olmasına rağmen fiziğiyle genç kızlara taş çıkartan Ajda Pekkan’ın 46 yıl önceki pozu sosyal medya büyük ilgi gördü.

“GENÇKEN DAHA YAŞLIYMIŞ”

Bir Instagram hesabı tarafından paylaşılan Ajda Pekkan’ın 46 yıl öncesine ait pozu, sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük ilgi gördü. Bir sosyal medya kullanıcısı paylaşıma, “Ajda Pekkan gençken daha yaşlıymış” yorumunu yaptı. Başka bir sosyal medya kullanıcısı, “Süperstar adının hakkını veriyor gerçekten şarap gibi kadınsınız Ajda Hanım.” yorumunu yaptı.

Ajda Pekkan

FİZİĞİYLE GÖZ KAMAŞTIRMIŞTI

72 yaşındaki Ajda Pekkan, sosyal medya hesabından paylaştığı cesur paylaşımlarla göz kamaştırmıştı. Pekkan fiziğiyle genç kızlara taş çıkartmıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.