Ahmet Kural’dan manidar cevap “Benim mahkemem var, gidemem…”

Eski sevgilisi Sıla Gençoğlu’nu darp ettiği iddiasıyla hakkında dava açılan oyuncu Ahmet Kural’dan NASA’nın ‘Komik astronot aranıyor’ paylaşımına cevap geldi.

BBC’nin haberine göre, NASA’nın komik bir kişinin ekiplerin gergin ortamlara baş etmesini kolaylaştıracağına işaret eden araştırmalara dayanarak dört astronot grubuyla çalışma yürüttüğü açıklandı.

Bunu duyan Cem Yılmaz, istasyonun sosyal medya hesabına “İşim var” cevabı sosyal medyada olay olmuştu. Ünlü oyuncu Ahmet Kural’dan da NASA’nın paylaşımına ilginç bir cevap geldi.

“BENİM MAHKEMEM VAR GİDEMEM”

Bir alışveriş merkezinden çıkarken görüntülenen Murat Cemcir ve Ahmet Kural, gazetecilerin sorularını cevapladı. Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Ahmet Kural’a NASA’nın ‘Komik astronot aranıyor’ haberleri soruldu. Kural, ” Benim mahkemem var gidemem” cevabıyla güldürdü.

Cem Yılmaz’dan yanıt geldi… NASA Mars görevi için ‘komik astronot’ arıyor

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.