gazetemag tv

Zorlu Yeni Yıl Gazinosu Muazzez Abacı’yı ağırladı

Türkiye eğlence dünyasında bir döneme damgasını vuran gazino kültürü,Zorlu Yeni Yıl Gazinosu ile canlandı. Zorlu World üyelerinin ücretsizizlediği Zorlu Yeni Yıl Gazinosu, 27 Aralık Pazar gecesiTürk Sanat Müziği’nin en güçlü seslerinden Muazzez Abacı’yı ağırladı.

Bir zamanların en önemli eğlence merkezleriolan gazinolar, Zorlu Yeni Yıl Gazinosu ile yeniden hayat buldu. 26 Aralık Cumartesi gecesiNeşe Karaböcek’in sahne aldığı Zorlu Yeni Yıl Gazinosu, 27 Aralık Pazar gecesi de Türk Sanat Müziği’nin en güçlü seslerinden Muazzez Abacı’yı ağırladı. Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenen organizasyonda Muazzez Abacı ile beraber Yeliz, Metin Ersoy, İskender Doğan, Tüdanya, Yeşim, Coşkun Demir ve Semiha Yankıgibisevilen isimler sahne aldı.

Gecenin öncesinde Zorlu Performans Sanatları meydan fuayede geçmişin en güzel yabancı şarkılarıyla Dj Serdar Ayyıldız; ardındanDj Yavuz Hakan Tok’la Ah Mazi Partisi ve konukları Mine Koşan, Güzin ile Baha, Rezzan Yücel ve Meral-Zuhal bir döneme damgasını vurmuş şarkılarını seslendirdiler.
Sahnelerin en eğlenceli ve en dinamik yıldızlarından Zeliha Sunal’ın da rengârenk bir şova imza attığı organizasyonda Alpay, Tülay Özer ve Selçuk Ural 70’ler, 80’ler ve 90’larda hit olmuş şarkılarından canlı performanslar sergiledi. Muazzez Abacı performansının hemen öncesinde Dj Hakan Eren “Bir Zamanlar Partisi”nde Işıl Yücesoy, Gökben, Kartal Kaan ve Banu Kırbağ’ıağırladı.

Muazzez Abacı: Canlı performans seyirciye saygıdır.

Zorlu Yeni Yıl Gazinosu’nda sevenleri ile bir araya gelen Muazzez Abacı; “Bir sanatçının, seyirciyi gerçekten anladığı ve hissettiği yerdir sahne. Gazinolar, sanatçılar ve seyircinin aynı hisleri daha sıcak bir atmosferde paylaşmasına imkan tanıması açısından önemliydi. Zorlu’nun bu projesi ile bu felsefe yeniden hayat buldu. Bir gösteride sanat icra eden kişinin canlı söylemesi, seyirciyle bir olması onu izleyen ve alkışlayanlara saygısının göstergesidir” diye konuştu.

zorlu

Zorlu Alışveriş Merkezi Hakkında:

JLL tarafından yönetilen Zorlu Alışveriş Merkezi 66.600 m2’lik kiralanabilir alanda 191 mağazası, 10 bin m2’lik ana meydanı, 12 bin m2’lik yan meydanı ve İstanbul’un zengin boğaz bitki örtüsüyle çevrelenen yarı açık – yarı kapalı özelliğiyle yeni bir kent meydanı özelliğine sahip Zorlu Alışveriş Merkezi, toplamda 105.000 m2 alana inşa edildi.İstanbul’un tam kalbinde bulunan Zorlu Alışveriş Merkezi, Levazımve Zincirlikuyu’dan yürüme mesafesinde yer alıyor. Metrobüs ve metro bağlantılarının bulunduğu tünel sayesinde Zorlu’ya kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Ulus, Levent, Levazım, Barbaros ve Zincirlikuyu yönlerinden gelen tüm ziyaretçiler yönlendirmeler eşliğinde Zorlu’ya gelebiliyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.