Zorlu PSM’de Bu Hafta; 23-29 Mayıs

BAŞKA SİNEMA FİLM GÖSTERİMLERİ: THE KING SPEECH // 23 MAYIS // VESTEL AMFİ // 21.00

Bu Yaz, Zorlu PSM’de beraberiz! Açık havada konserler, DJ setler, film gösterimleri, spor müsabakaları ve dahası, Yaz boyunca Vestel Amfi’de!

The King’s Speech (Zoraki Kral)

VI. George’un kekemeliğini yenme çabasını anlatıyor. Babası V. George’un ölümünün ardından, Frederick Arthur George’un ağabeyi Edward, Amerikalı Wallis Simpson ile evlenmek için tahtı Albert Frederick Arthur George’a devreder. Fakat tahta oturan yeni kralın önemli bir engeli vardır. Halka hitabet etmekte sorunlar yaşayan kral çocukluğundan beri başına dert olan kekemeliğini yenmek zorundadır. Yeni kralın bu sorununu yenmesi ve onu kraliyet makamına hazırlanması için Avustralyalı konuşma terapisti Lionel Logue devreye girer.

ÖNEMLİ UYARI: Etkinliğe katılmak için kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Kayıtlar etkinlikten 7 gün önce açılacaktır.

Kapı Açılış: 17.00

Başka Sinema Film Gösterimleri: 20.00

İBRAHİM SELİM İLE BU GECE // 23 MAYIS // 100 STUDIO // 21.00

YouTube’un en sevilen Late Night programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”, Türkiye ve gündeme dair konularıyla farklı ilgi alanlarındaki sürpriz konuk sanatçıları ağırlamaya devam ediyor. “İbrahim Selim ile Bu Gece” programı sezon boyunca her Pazartesi 100 Studio’da izleyici ile buluşurken program Zorlu PSM’nin YouTube kanalından da kaçırdığınız bölümleri izleme fırsatı sunuyor! İbrahim Selim ile Bu Gece yepyeni bölümleriyle Mayıs’ta da Zorlu PSM 100 Studio’da!

Kapı Açılış: 19.00

İbrahim Selim ile Bu Gece: 21.00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış Fiyat: 154,00 TL

Öğrenci Fiyat: 66,00 TL

Balkon Fiyat: 99,00 TL

AMADEUS // 23 MAYIS // TURKCELL SAHNESİ // 20.30

Peter Shaffer tarafından kaleme alınan, dünya müzik tarihinin unutulmaz bestecileri Wolfgang Amadeus Mozart ile Antonio Salieri’nin eşsiz hikayesini anlatan oyun “AMADEUS”, başrollerini Selçuk Yöntem, Okan Bayülgen ve Özlem Öçalmaz’ın paylaştığı, güçlü oyuncu kadrosu, 14 kişilik koro ve 11 kişilik canlı orkestradan oluşan 45 kişilik dev ekibi ve usta yönetmen Işıl Kasapoğlu rejisiyle 23 Mayıs’ta Zorlu PSM’de tiyatro severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Bilet Fiyatları:

1. Kategori: 325,00 TL

2. Kategori: 235,00 TL

3. Kategori: 195,00 TL

4. Kategori: 165,00 TL

5. Kategori: 125,00 TL

ŞEHİRDE KİMSE YOKKEN // 23-28 MAYIS // TURKCELL PLATINIUM SAHNESİ // 20.30

Rukiye, Anadolu’nun kırsalından kopup yolu İstanbul’a düşmüş bir kadındır. Öylesine bir kaostan kaçmıştır ki çareyi bir erkek berberine sığınmakta bulur. Sanki o berberin sahibi Nurullah kurtarıcı gibidir ve Rukiye’ye sahip çıkmıştır. Tuhaf bir arkadaşlık olur aralarında, yıllardır kimseyle konuşmayan Nurullah, Rukiye’de kendine yakın bir şeyler bulur. Mahallenin bitirimlerinden Ali de bu hikayeye dahil olur. Ali yönetmenlik hayali kuran genç bir adamdır, bu hikayeye de filminin baş kahramanı yani annesiyle giriş yapmıştır. Ali ile Rukiye arasında da sıra dışı bir arkadaşlık başlar. Ali mahalleye yeni düşmüş olan Rukiye’ye filmini ve hayallerini anlatırken bizi şenlikli ve uçuk hayatıyla tanıştırır.

Yalnızlık, arkadaşlık, aşk ve şiddet üzerine pek çok hikaye dinleriz bu üçlünün dünyasından.

Hayat bir masal mıdır? Masalsa bir sonu var mıdır? Mutlu son yoksa bu hayatta o zaman hayat dediğimiz şey masal mı, acı gerçeğin ta kendisi mi?

“Şehirde Kimse Yokken…” kadınlık, erkeklik üzerine de pek çok tartışmayı içinde barındırıyor. İnsanlığa “kadın” ve “erkek” diye verilen roller nedir? Rukiye, Nurullah ve Ali’nin perspektifinden cinsiyet meselesine bir bakış da görürüz. Bir erkek berberinin koltuğundan kadınlar, aşk ve yalnızlık nasıl görünür? O koltuğa oturanlar aynaya bakınca ne görür?

“Şehirde Kimse Yokken…” soru sordukça yeni sorular yaratan bir hikaye. Cevaplar hem tanıdık, hem de çok yabancı.

Zorlu PSM Prodüksiyon’un oyunu olan Şehirde Kimse Yokken, karanlık bir trajediyle birlikte kadın olmanın erdeminin ve gücünün altını çizdiği öyküsüyle 23 ve 28 Mayıs tarihlerinde Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde!

Kapı Açılış: 20.00

Şehirde Kimse Yokken: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – Avantajlı Dönem Fiyat: 125,00 TL

2. Kategori – Avantajlı Dönem Fiyat: 99,00 TL

3. Kategori – Avantajlı Dönem Fiyat: 75,00 TL

LADY MALUMAT STAND UP // 24 MAYIS // VESTEL AMFİ // 20.00

Lady Malumat, 24 Mayıs akşamı tek kişilik stand up gösterisiyle Vestel Amfi’de!

Kapı Açılış: 17.00

Lady Malumat Stand Up: 20.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış Fiyat: 66,00 TL

AYŞE IN PARIS BY AYŞE SİCİMOĞLU // 24 MAYIS // TOUCHÉ // 21.00

Fransızca repertuarından oluşan “Ayşe in Paris” projesi ile Ayşe Sicimoğlu, 24 Mayıs akşamı touché’de!

Kapı Açılış Saati: 19.30

Etkinlik Saati: 21.00

Bilet Fiyatları:

Genel Giriş Fiyat: 88,00 TL

Yemekli Fiyat: 638,00 TL

EVLİLİKTEN SAHNELER // 24 MAYIS // 100 STUDIO // 20.30

10. evlilik yıldönümlerini kutlamak üzere olan ideal eşler gibi görünen iki çocuk sahibi mutlu bir çiftin; bir çeşit sığınak olarak kurdukları evliliklerinin bazı dönemlerini yakından izleme fırsatını bulacak olan seyirci, bu çiftin sevgi, nefret, arzu, tekeşlilik, özgürlük, iletişimsizlik gibi kavramlarla mücadele edişlerini gözlemleyecek. Evlilikten Sahneler çoğu zaman kadın ve erkek kimliğinde önemli dönüşümlere yol açan ve onu biçimlendiren bir çerçeve haline gelen evliliği oyunun merkezine koyuyor. “İki insan bir ömür bir arada yaşayabilir mi?”, “Aile nedir?”, “Şefkat nedir?”, “Aşk nedir, ne değildir?” sorularına yanıt arayan Evlilikten Sahneler’de Ece Dizdar ve Öner Erkan’ın yanı sıra Kayhan Berkin, Pınar Göktaş ve Naz Buhşem de rol alıyor. Sinemanın ölümsüz isimlerinden Ingmar Bergman’ın kült filminden, ödüllü oyuncu ve yönetmen Kayhan Berkin rejisiyle sahneye uyarlanan Versus Tiyatro ve Zorlu PSM ortak yapımı Evlilikten Sahneler, 24 Mayıs’ta Zorlu PSM’de seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Kapı Açılış: 20.00

Evlilikten Sahneler: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 121,00 TL

2. Kategori Fiyat: 88,00 TL

Öğrenci Fiyat: 55,00 TL

KUM ZAMBAKLARI // 25 MAYIS // 100 STUDIO // 20.30

Zorlu PSM’nin “Ortak Yapım” projesinde yapımını üstlendiği Kum Zambakları oyunu 25 Mayıs’ta seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Oyuncu ve yönetmen Yeşim Özsoy’un, iklim krizi ile yaşamları değişen evli bir çiftin iniş çıkışlarını ironik bir dil ile kaleme aldığı oyunu Kum Zambakları, yönetmen ve oyuncu Mark Levitas rejisörlüğünde sahneleniyor.

İçinde yaşadığımız dönemdeki iklim krizini evli bir çiftin ilişki süreciyle paralel olarak irdeleyen Kum Zambakları, doğanın sevgisizlik ve şiddetle yok edilmesini, çiftlerin modern hayatın içinde asimile oluşunu, insanoğlunun doğa ile bozulan ilişkisini ve dışardan bakıldığında mutlu olarak nitelendirilebilecek bir çiftin, bu bağlamda, kendi sonlarını nasıl hazırladıklarını gözler önüne seriyor.

Pek çok başarılı tiyatro projesinde imzası olan Evrim Doğan’ı Duygu, deneyimli oyuncu Umut Kurt’u ise Fikret karakterinde izleme şansı yakalayacağımız Zorlu PSM’nin yeni oyunu Kum Zambakları 25 Mayıs’ta Zorlu PSM 100 Studio sahnesinde seyircisiyle buluşacak. Tiyatro alanında yeni oyun üretimine destek olmak amacıyla BKM, DasDas, ENKA Sanat, İKSV ve Zorlu PSM’nin bir araya gelerek Türkiye’nin kültürel birikimine katkı sağlamayı hedefleyen ‘Ortak Yapım’ projesinin bir parçası olan “Kum Zambakları” oyunu, proje için yapılan açık çağrıya başvuran 786 projeden seçilen oyunlardan biri olmanın ayrıcalığını taşıyor.

Kapı Açılış: 20.00

Aşınma: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 121,00 TL

2. Kategori Fiyat: 88,00 TL

Öğrenci Fiyat: 55,00 TL

CENK BOZKURT // 25 MAYIS // VESTEL AMFİ // 21.00

Cenk Bozkurt, 25 Mayıs akşamı Vestel Amfi’de DJ setin başına geçecek. 2019 yılında DJ’lik kariyerine başlayan Cenk Bozkurt elektronik müzikte kendi sound’unu inşa etmeye amaçlıyor. Tech-house, house, lo-fi, progressive techno ve techno tarzlarında performans sergilemektedir. Yaptığı performanslarda beğeni toplayan Cenk, beklentilerin üstünde çalışmalarıyla dinleyicileri etkilemeyi başarıyor.

ÖNEMLİ UYARI: Etkinliğe katılmak için kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Kayıtlar etkinlikten 7 gün önce açılacaktır.

Kapı Açılış: 17.00

Aşınma: 21.00

EYLÜL ERGÜL WITH STRINGS, YUSUF GENÇAY PROJECT // 26 MAYIS // TOUCHÉ // 21.00

Yusuf Gençay’ın düzenlemelerini yaptığı, romantik caz şarkılarının seçkin eserlerinden oluşan aşk temalı tınılar, (‘S Wonderful, I Get Along Wıthout You Very Well, I’ve Got You Under My Skın, Love Letters, Maybe You’ll Be There, Pıck Yourself Up, That’s All, The Look Of Love, Why Should I Care?, You And I.) bu projede çok değerli genç yetenek caz vokalisti ve piyanist Eylül Ergül ile Yaylı Kenteti bir araya getiriyor.

Kapı Açılış: 19.30

Eylül Ergül With Strings, Yusuf Gençay Project: 21.00

Bilet Fiyatları:

Genel Giriş Fiyat: 110,00 TL

ANNIE // 26 MAYIS // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 14.00

Broadway’in en çok bilinen müzikallerinden olan Annie, Amerika, İngiltere, Avustralya başta olmak üzere dünyanın farklı coğrafyalarındaki onlarca ülkede, binlerce kez sahnelenmiş ve ödüller almış, gişelerde olağanüstü başarılara imza atmış bir başyapıttır.Bu başyapıt Türkiye’de ilk kez Mozart PSM yapımı olarak, ülkemizin seçkin sahnelerinde izleyicisi ile buluşuyor. Müzikalin kadrosunda Devlet Opera/Bale Solist ve Orkestra sanatçıları ile çocuk oyuncular yer alıyor.Yetimhaneye bırakılmış, anne ve babasını arayan, kalbi özlemle dolu olan Annie için bir gün bir umut doğar. Karşılaştığı durumlar beklediği gibi gitmese de, Annie’nin iyimser gülüşü, geleceğini New York’un neon ışıkları gibi aydınlatabilecek mi?

Kapı Açılış: 13.30

Annie: 14.00

Bilet Fiyatları:

1.kategori : 250,00 TL

2.kategori : 200,00 TL

3.kategori : 150,00 TL

100 MUSIC PRESENTS AFTERWORK PARTY: TUTAN // 26 MAYIS // VESTEL AMFİ // 20.00

Herkesin ücretsiz katılabileceği partide müzik, bolca dans ve barbekü Vestel Amfi’de yerini alacak. Tutan, 26 Mayıs akşamı “100 Music presents Afterwork Party” ile Vestel Amfi’de unutulmaz bir gece yaşatacak.

Kapı Açılış: 17.00

Aksak: 20.00

PSM’DE CAZ: MULATU ASTATKE // 26 MAYIS // 100 STUDIO // 20.30

Dinle, hisset, keşfet! PSM’de Caz ile dünyan değişsin! Ethio-Jazz’ın kurucuları arasında gösterilen; caz ve funk’ı geleneksel Etiyopyalı halk melodileriye harmanlayan Mulatu Astatke, PSM’de Caz ile ustaca hazırlanmış parlak performanslarından biri ile dünyamızı değiştirecek! Jimma şehrinde doğan Mulatu Londra, Boston ve New York’ta müzik eğitimini tamamlarken Berklee College of Music’e kabul edilen ilk Afrikalı öğrenci oldu. Astatke vibrafon, konga davulları, klavyeler ve organ çalarken, bir yandan da grubuna liderlik etmeyi sürdürdü.

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 132,00 TL

Öğrenci: 99,00 TL

Özel Erişim: 99,00 TL

Kapı Açılış Saati: 20.00

PSM’de Caz: Mulatu Astatke: 21.00

TİMSAH ATEŞİ // 27 MAYIS // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

Çolpan İlhan – Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertainment iş birliği ile hayata geçirilen, zıt kutuplarda yaşayan iki kız kardeşin babalarıyla yaşadıkları çalkantılı hayatı konu alan, başrollerini Funda Eryiğit, Hazar Ergüçlü ve Kubilay Tunçer’in paylaştığı Timsah Ateşi Zorlu PSM’de izleyicilerle buluşuyor. 2019 yılında Edinburgh Fringe Tiyatro Festivali’nin en sevilen ilk üç oyunu arasında yer alan Timsah Ateşi’nin Türkçe uyarlamasını Mehmet Ergen rejisi ile izliyoruz. 1989 yılında Kuzey İrlanda’da geçen hikaye, sevgisiz bir Katolik evi, kötürüm bir baba, işlemediği bir suç yüzünden 8 yıl hapis yatan asi bir kız Fianna (Hazar Ergüçlü) ile dindar ablası Alannah’ın (Funda Eryiğit) hikayesinde, temposu bir an bile olsun düşmeyen, sürreal, grotesk bir kara komedi 27 Mayıs’ta Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde seyirciyle buluşacak.

Kapı Açılışı: 20.00

Etkinlik Başlangıç: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori Fiyat: 210,00 TL

2. Kategori Fiyat: 165,00 TL

3. Kategori Fiyat: 135,00 TL

PSM’DE CAZ: JOJO MAYER – NERVE // 27 MAYIS // 100 STUDIO // 20.30

Dinle, hisset, keşfet! PSM’de Caz ile dünyan değişsin! Kalbinde davullar, bas, keyboard ve canlı ses deneyimleri olan; önceden hazırlanmış elektronik seslerle doğaçlama performansı harmanlayan virtüöz davulcu Jojo Mayer’in projesi NERVE, 27 Mayıs akşamı, unutulmaz bir deneyim yaşatmak için, PSM’de Caz kapsamında 100 Studio’da olacak!

Kapı Açılış Saati: 19.30

Etkinlik Saati: 20.30

Bilet Fiyatları:

Tam Fiyat: 165,00 TL

YALIN “UNUTULMAZ ŞARKILAR” // 27 MAYIS // TURKCELL SAHNESİ // 21.00

2004 yılında çıkardığı “Ellerine Sağlık” albümünden günümüze kadar seslendirdiği kendine özgü aşk şarkıları, etkileyici sesi ve besteleri ile bugüne kadar muazzam bir dinleyici kitlesi yakalayan Yalın, yepyeni bir konser serisine başlıyor. Yalın’ın görkemli sahne tasarımı ve Bigband orkestrasıyla hem kalbimizde iz bırakan “Unutulmaz Şarkılar”ı, hem de en sevilen şarkılarını seslendireceği konser serisi, Zorlu PSM’de devam ediyor.

27 Mayıs’ta gerçekleşecek konserde Yalın, sanat hayatına yön veren ve ona ilham olan, hepimizin hayatlarında da unutulmaz anıları olan şarkıları Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde söyleyecek. 27 kişilik dev bir orkestrayla iz bırakacak anlara sahne olacak Yalın’la “Unutulmaz Şarkılar” konserlerini Zorlu PSM’de kaçırmayın!

Kapı Açılış: 20.00

Yalın “Unutulmaz Şarkılar”: 21.00

Bilet Fiyatları:

1.Kategori – Yemekli Fiyat: 847,00 TL

1. Kategori Fiyat: 462,00 TL

2. Kategori Fiyat: 385,00 TL

3. Kategori Fiyat: 319,00 TL

4. Kategori Fiyat: 253,00 TL

SOUL TRAIN ISTANBUL- EZGİ ALAŞ AND THE MOB BAND// 27 MAYIS // TOUCHÉ // 20.00

Ezgi Alaş and The MOB Band, Zorlu PSM’nin sofistike caz kulübü touché’de sahne alacağı yeni bir seriye başlıyor! ”Soul Train İstanbul” ile sahnede R’n’B, Soul, Funk, Hip Hop ritimleri; Ezgi Alaş’a Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinden oluşan 10 kişilik kadrosuyla The MOB Band eşlik edecek. Zorlu PSM ve Apollon Unity ortaklığında gerçekleşecek her etkinlikte sürpriz bir sanatçı sahnede yer alacak.

19.30 Açılış

20.00 DJ Performance

21.00 Ezgi Alaş / Set 1

22.30 Ezgi Alaş / Set 2

23.30 DJ Performance

00.00 Kapanış

Kapı Açılış Saati: 19.30

Etkinlik Saati: 20.00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış Fiyat: 99,00 TL

MAÇ GÖSTERİMİ: ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNAL MAÇI // 28 MAYIS // VESTEL AMFİ // 22.00

UEFA Avrupa Ligi’nde final heyecanı, 18 Mayıs Çarşamba akşamı Vestel Amfi’de yaşanacak!

ÖNEMLİ UYARI: Etkinliğe katılmak için kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Kayıtlar etkinlikten 7 gün önce açılacaktır.

Kapı Açılış Saati: 17.00

Etkinlik Saati: 21.00

PSM’DE CAZ: TUĞÇE ŞENOĞUL SUNAR: KULÜP RÜYA // 28 MAYIS // TOUCHÉ // 21.00

Tuğçe Şenoğul ile kendinizi Pera’daki eski bir caz kulübünde en sevdiğiniz şarkıların çaldığı bir rüyada bulacağınız bir geceye davetlisiniz. Tuğçe Şenoğul Sunar: Kulüp Rüya, 28 Mayıs akşamı touché’de.

Kapı Açılış Saati: 19.30

Etkinlik Saati: 21.00

Bilet Fiyatları:

Erken Satış Fiyat: 154,00 TL

PSM’DE CAZ: SEDA ERCİYES PLAYS ESSENTIALS // 28 MAYIS // TOUCHÉ // 21.00

Seda Erciyes, 28 Mayıs akşamı özel projesi Seda Erciyes Plays Essentials ile touché’de. 1993 doğumlu Seda Erciyes, lise ve üniversite dönemlerinde önemli caz müzisyenlerinden eğitimler almasının ardından müzikallerde, festivallerde çeşitli sahne deneyimleri edindi. 2019 senesinde ise kendi şarkılarını Seda Erciyes ismiyle paylaşmaya başlamasının ardından R&B türünde Türkiye’nin önemli isimlerinden biri haline geldi. 2021’in son çeyreğinde yayınladığı “Uçak” parçasıyla birlikte çıkan oyunlaştırılmış klibi ve kullanıcı deneyimi bazlı oyunu ile adından sıkça söz ettirdi. Ocak 2022’de Fransız merkezli plak şirketi Kitsune Musique etiketiyle çıkan, müzik yazarlarınca “feminist marş” olarak tanımlanan “Belly Dancer”ın ardından, son olarak 3D karakteri ile çekilen performans videosunu yayınladı.

Kapı Açılış Saati: 19.30

Etkinlik Saati: 21.00

Bilet Fiyatları:

Erken Satış Fiyat: 154,00 TL

EFG LONDRA CAZ FESTİVALİ: BINKER AND MOSES – KOKOROKO // 28 MAYIS // TURKCELL SAHNESİ // 21.00

Dünya çapında gerçekleşen en prestijli caz festivallerinden EFG Londra Caz Festivali, 30. yılını kutladığı bu sene, Zorlu PSM’ye geliyor!

London X İstanbul Zorlu PSM Meets EFG London Jazz Festival ile Zorlu PSM, İngiliz caz sahnesinin önemli isimlerini ağırlamaya hazırlanıyor! İngiliz caz sahnesinin aranan ikilisi Binker & Moses ile jazz ve afrobeat ile benzersiz üretimlere imza atan Kokoroko, 28 Mayıs akşamı Zorlu PSM Meets EFG London Jazz Festival kapsamında Turkcell Sahnesi’nde!

Kapı Açılış Saati: 20.30

Etkinlik Saati: 21.00

Bilet Fiyatları:

Avantajlı Dönem Fiyat: 275,00 TL

OCEANVS ORIENTALIS (LIVE) // 28 MAYIS // 100 STUDIO // 21.30

Oceanvs Orientalis, 28 Mayıs akşamı unutulmayacak bir canlı performansa imza atmak üzere 100 Studio’ya geliyor! Elektornik müzik bestecisi, prodüktörü ve aranjörü Şafak Özkütle ya da bilinen ismiyle Oceanvs Orientalis, kendisini elektronik müzikte estetik algıya meydan okumayı amaçlayan değiştirilmiş bir oluşum olarak tanımlıyor. Oceanvs Orientalis tek kişilik, çok zihinli bir eylemdir. Kendini insanlığın birikimli müzik tarihinin arkeolojik ezgileriyle harmanlıyor ve bu bağlamda “her şeyin doğudan geldiğine” inanıyor. İçinde büyüdüğü eski titreşimleri dans pistine taşımak için elektronik müzik kullanıyor ve düzensiz yerel ritimleri 4/4 elektronik vuruşlara dönüştürüyor.

Kapı Açılış Saati: 19.30

Etkinlik Saati: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış Fiyat: 110,00 TL

EFG LONDRA CAZ FESTİVALİ: NUBYA GARCIA / SONS OF KEMET // 29 MAYIS // TURKCELL SAHNESİ // 20.00

Dünya çapında gerçekleşen en prestijli caz festivallerinden EFG Londra Caz Festivali, 30. yılını kutladığı bu sene, Zorlu PSM’ye geliyor! Zorlu PSM Meets EFG London Jazz Festival ile Zorlu PSM, İngiliz caz sahnesinin önemli isimlerini ağırlamaya hazırlanıyor! Nubya Garcia ile Sons of Kemet, 29 Mayıs akşamı Zorlu PSM Meets EFG London Jazz Festival kapsamında Turkcell Sahnesi’nde!

Kapı Açılış Saati: 19.30

Etkinlik Saati: 20.00

Bilet Fiyatları:

Avantajlı Dönem Fiyat: 275,00 TL

BABYCONCERTS “NOTALARIN DANSI”// 29 MAYIS // SKY LOUNGE // 11.00-14.00

0+ konseptiyle Türkiye’de ilk ve tek olan BabyConcerts, Nisan ayında da Zorlu PSM’de, çocukları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Dört müzisyenin canlı performansı ile gerçekleşecek “Notaların Dansı” konserinde küçük sanatseverler E.Grieg, P.I.Tchaikovsky, A.Vivaldi, W.A.Mozart, J.S.Bach, G.Rossini gibi dünyaca ünlü bestecilerin eserlerini bir masalın içinde dinleme imkanı bulacaklar. Ayrıca belki de ilk defa gerçek bir balerinle yakından tanışma şansı bulacaklar. 11:00’da olacak “Notaların Dansı” programı 0-4 yaş arası miniklerin katılımı için planlanmış olup, zorunluluk aranmayarak farklı yaştaki her çocuğa da açık olacaktır. Etkinlik yaklaşık kırk beş dakika sürecektir. Oturma düzeni yoktur. Minderler ve sandalyeler bulunmaktadır.

Bilet Fiyatları:

Üç Kişilik (1 Yetişkin +2 Çocuk veya 2 Yetişkin+ 1 Çocuk) Fiyat: ₺360,00

İki Kişilik (1 Yetişkin + 1 Çocuk) Fiyat: ₺240,00

Tek Kişilik (12 Yaş ve Üstü) Fiyat: ₺140,00

DENİZ GÖKTAŞ STAND UP // 29 MAYIS // TOUCHÉ // 19.30

Deniz Göktaş politik ve kara mizah esintili şovu ile 29 Mayıs’ta touché’de!

Kapı Açılış:19.00

Deniz Göktaş Stand Up: 19.30

Bilet Fiyatları:

Genel Giriş Fiyat: 110,00 TL

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.