Ziynet Sali’den İlyas Yalçıntaş’a destek

Pop müziğin yıldız ismi İlyas Yalçıntaş, önceki akşam İstanbul’un gözde mekanı Jolly Joker’de sahne aldı.

Şarkılarıyla müzik listelerini alt üst eden Yalçıntaş’ı bu özel gecede yakın dostları Ziynet Sali, Cem Belevi ve Buray yalnız bırakmadı.

İstanbullu müzikseverlerin hınca hınç doldurduğu Jolly Joker’de ünlü konuklarını tek tek sahneye davet eden Yalçıntaş, unutulmaz düetlere imza attı.
İlyas Yalçıntaş’ı sahnede izlemekten çok keyif aldığını söyleyen Ziynet Sali, “İlyas şarkılarıyla ortalığı ayağa kaldırıyor. Her yerde onun şarkıları çalıyor. Muhteşem bir müzisyen. Gece dışarı çıkmayı çok sevmem ama konu İlyas olunca koşa koşa geldim” dedi.

gazetemag-com-ilyas-yalcintas

Kendi şarkılarının yanı sıra cover şarkıları da hayranlarıyla birlikte seslendiren İlyas Yalçıntaş, sahnede bir saat fazla kaldı.

Yalçıntaş, muhteşem performansıyla tam not aldı.

Bir hayranı sahneye çıkarak kız arkadaşına evlenme teklifi yapınca ünlü popçu, “Çok mutlu olun. Bundan sonraki şarkılarımı sizin için söyleyeceğim” dedi.

Sahne sonrası kulisine gelen hayranlarını kırmayan sanatçı, tek tek fotoğraf çektirdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.