Zeynep Özyılmazel, ilk kez Vor Klein’da sahne aldı

Şehrin yeni buluşma noktası Vor Klein, hafta içi düzenlenen canlı müzik programlarına devam ediyor.

Bu haftanın konuğu ise Çarşamba gecesi, yepyeni projesi “Bildiğinizden Farklı” ile Zeynep Özyılmazel oldu. Yıllardır başarılı sahne performansı ve zengin repertuarıyla büyük beğeni toplayan Özyılmazel, bu kez geçmişten günümüze uzanan unutulmaz şarkıları kendine has üslubuyla seslendirdi. İlk kez Vor Klein’da sahne alan sanatçı, “Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Nilüfer ve Nükhet Duru’dan dinleyerek büyüdüğüm şarkılarla bugün yeni projemle sizin karşınızda söylüyor olmaktan dolayı çok mutluyum” diyerek heyecanını dinleyicilerle paylaştı. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Özyılmazel, performansıyla büyük beğeni topladı.

blank

İstanbul’un tarihi semtlerinden Karaköy’de Ocak ayında kapılarını açan ve kısa zamanda büyük ilgi gören Vor Klein, hafta içi düzenlenen canlı müzik performanslarına devam ediyor. Bu haftanın konuğu ise Çarşamba gecesi, yepyeni projesi “Bildiğinizden Farklı” ile Zeynep Özyılmazel oldu. Yıllardır başarılı sahne performansı ve zengin repertuarıyla büyük beğeni toplayan Özyılmazel, bu kez geçmişten günümüze uzanan unutulmaz şarkıları kendine has üslubuyla seslendirdi. İlk kez Vor Klein’da sahne alan sanatçı, “Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Nilüfer ve Nükhet Duru’dan dinleyerek büyüdüğüm şarkılarla bugün yeni projemle sizin karşınızda söylüyor olmaktan dolayı çok mutluyum” diyerek heyecanını dinleyicilerle paylaştı. Sahne kariyeri boyunca İngilizce, Portekizce, İspanyolca ve Türkçe parçaların yer aldığı repertuarında bossanova ve pop caz parçalar seslendiren Özyılmazel, ilk kez tamamı Türkçe parçalardan oluşan yeni sahne konseptiyle büyük beğeni topladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.