Zerrin Özer’in menajerinden ilk açıklama geldi

Sanatçı Zerrin Özer’in rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığı ve tedavi gördüğü iddia edilmişti. Özer’in menajeri Haluk Şentürk’ten çıkan iddialara yanıt geldi.

Sanatçı Zerrin Özer hakkında çıkan iddialara, menajer Haluk Şentürk’ten yanıt geldi. Posta’da yer alan habere göre; Şentürk söz konusu iddiaları yalanlayarak şu açıklamada bulundu:

“Zerrin Hanım’ın sağlık durumu gayet iyi. Zerrin Özer, hakkında çıkan intihar haberleri tamamen asılsız. Zerrin Hanım, TRT Müzik’te program yapıyor ve 15 bölüm üst üste çekim yapıldı. Bu yüzden bünyesi yorgun düştü. Geçtiğimiz günlerde köpeğinin ölümüyle psikolojik olarak çökmüştü.

Üst üste yapılan çekimler fizikken Zerrin Hanım’ı yordu. El ayak titremesiyle hastaneye kendi rızasıyla gitti. Hastanede yapılan tetkikler sonucu Zerrin Hanım’a serum verildi. Mide yıkaması ve intihar söz konusu değil.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.