Zerrin Özer, dolandırıcı çıktığı için boşandığı Murat Akıncı hakkında ilk kez konuştu

Birçok başarılı şarkının altına imzasını atmış olan, sesinin tınısı ile dinleyenleri büyüleyen ünlü şarkıcı Zerrin Özer, Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalında yayınlanan ‘Dur Bi Dinle’ programına konuk oldu. Murat Akıncı’nın dolandırıcı olduğunu öğrendikten sonra 36 saat içinde boşanan Zerrin Özer, biten evliliği hakkında bilinmeyenleri anlattı. Ünlü şarkıcı Zerrin Özer, ‘Evliliğim 13 saat sürdü.’ dedi.

Armağan Çağlayan’ın YouTube’da yayınlanan ‘Dur Bi Dinle’ programına konuk olan ünlü şarkıcı Zerrin Özer, Murat Akıncı ile biten evliliği hakkında bilinmeyenleri anlattı. Murat Akıncı’nın dolandırıcı olduğunu öğrendikten sonra boşanan Zerrin Özer, süreçle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Evliliği 36 saatte biten Zerrin Özer, doğru bilinen yanlışları da düzeltti. Özer, konuyla ilgili şunları söyledi:

‘Evliliğim 13 saat sürdü. 1 senedir çıkıyorduk, saygı duysunlar diye 2 sene dedim. Böyle bir dolandırıcılık ortaya çıkınca dediler ki iki sene hiç mi anlamadın. Şimdi öyle enteresan bir şey ki bana deniliyordu ki her zaman basına çıkmayayım annesi de yanında. Ben de diyordum ki ‘Ne ağır adam, hiç çıkmıyor.’

blank

Hep evdeyiz hiç dışarı çıktığımız falan yok. Bir kere TRT’ye gelmiş uzaktan resimlerini çekmişler o kadar. O gün düğünde çok az kişi var. Ahmet Sam resim çekmiş demiş ki ‘Bizim kızı evlendirdik.’ten sonra Türkiye, televizyon ve medya sektörü birbirine girmiş ama benim hiç haberim yok. Evleniyorum ertesi sabah 10’da çıkıyor kadınlar televizyona, inanılacak gibi değil.

İnsanlardan para almış galiba. Şükürler olsun bana baktı yani, o kadar güzel baktı ki… Para falan hiç işim olmaz. Para yedirmek çok çirkin bir kelime. Ben hiçbir şekilde para harcamadım. O bana gayet güzel baktı, güzel düğün yaptı, çok güzel yüzükler altınlar taktı. Fakat ertesi gün olunca ve bunları duyunca acayip oluyorsunuz.

‘Acaba ben bu kadar salak mıyım?’ oluyorsunuz. Ben salak bir kadın değilim. Murat tek başına çok iyi bir insan annesi de öyleydi. Bu kadar laflar dolaşmış duydum onları. Bu kadar kötülüklerden sonra dedim ki benim korumam gereken bir ismim var, sevenlerim var sevmeyenlerim var, halk var. Beraber yaşadılar falan yazdılar, yaşamadım.’

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.