Zerrin Özer: Ben ne anlarım Photoshop’tan

Şarkıcı Zerrin Özer, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafa gelen yorumlara dayanamayıp bir paylaşım daha yaptı. Özer, yeni paylaşımında takipçilerinden özür diledi.

Sosyal medya hesabını genellikle sahne aldığı mekanları anonslamak için kullanan 62 yaşındaki Zerrin Özer, geride bıraktığımız gün üzerinde filtre uyguladığı bir selfiesini takipçilerinin beğenisine sunmuş ancak bu karesine çok sayıda eleştiri almıştı.

Takipçilerinden filtreyi çok yoğun uyguladığı için ifadesinin değiştiği yönünde eleştiriler alan Zerrin Özer, yaptığı farklı bir paylaşımda içini döktü ve paylaşımına gelen yorumların kendisini nasıl etkilediğini anlattı.

blank
Zerrin Özer

“VAH VAH VAH ÖZÜR DİLERİM”

İşte Zerrin’in o paylaşımı:

“Dikkat dikkat! Bundan önceki resme bayılmışsınız ha ha ha ha yani benim canlarım şaşırmış ‘Nefret etmişsiniz’ ben de anlamadım. ‘Bu nasıl bir resim! Zerrin nerede?’ dedim. Ha ha ha ( OYYYY ÖLEM SİZE) Haklısınız tabi… Tabi ki ben ne anlarım Photoshop’tan ha ha ha… Kızmışsınız bana ‘O ışık ney?’ zannedersin resmim uzaydan gelmişim gibi… Vah vah vah özür dilerim. Ne bileyim ışık ve de çizgiler kapansın diye, ben işte anca böyle yaparım. Oysa ne güzel güzelleştiriciler varmış! Amanın kaldırmıyorum, bana kızmalarınızı göreyim de unutmayayım diye… Sizi çok seviyorum”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.