Zemheri’den sevgililer gününe özel romantik tanıtım

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı Zemheri’nin 6. bölüm tanıtımı yayınlandı.

Ayaz’ın Firuze’ye yetişmek için yağmura aldırmadan otobüsün peşinden koştuğu tanıtımda Firuze’nin şemsiyesini Ayaz’a verdiği anlar izleyenleri derinden etkiliyor. İkilinin bu aşk dolu sahnelerine Ayaz’ın okuduğu “Hasretinden prangalar eskittim” şiiri eşlik ediyor.

ZEMHERİ’NİN 5. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Faruk’un şirkete geldiğini duyan ve şüpheleri giderek artan Ertan, Firuze ile ikisini karşılaştırmak istedi ancak istediğine ulaşamadı. Faruk’un çaldığı paranın bedeli çok ağır oldu; işlediği suçun cezası Aliye’nin üzerine kaldı. Firuze sert çıkışlarıyla Ertan’ın ilgisini giderek üstüne çekerken, Ertan’ın tavrı karşısında Ayaz tedirginliğini gizleyemedi. Safiye, gördüğü eski bir fotoğrafla Firuze ve Ayaz hakkındaki gerçeği öğrendi. Ertan’ın cezaevine gittiğini duyan Ayaz, Firuze’nin gerçek kimliğinin ortaya çıkmaması için hakkındaki tüm gerçek bilgileri sildirdi. Berrak, Ayaz’ın hayatındaki yerini sağlamlaştırmak için yaptığı plan sonucunda valizini alıp Ayaz’ın evine gitti. Fakat İclal’ın planı bozmasıyla Berrak istediğini elde edemedi. Ertan’ın Firuze hakkındaki gerçeği öğrenmek için sıradaki planı Yaşar’ı bıçaklatmaktı. Hastanede Firuze’yi bir an bile yalnız bırakmayan Ayaz, Ertan’ın oyunlarından korumak için de elinden geleni yaptı. Firuze ve Ayaz, güvenlik görevlisi Haluk’un peşine düştü ancak işler umdukları gibi gitmedi. Haluk’un şirkete gelip olayları anlatması ve evine gelen kişiyi kumral, uzun boylu ve mavi gözlü bir kadın olarak tarif etmesiyle Ertan şüphelerinden emin oldu. Bunu kanıtlayacak bir plan yaparak Firuze’yi kendi evine götürdü. Aliye ve Firuze’nin karşı karşıya geldiği anlarda heyecan giderek yükselirken Aliye, Firuze’yi ele vermedi. Ertan amacına ulaşamadan geri dönerken, telefonuna gelen güvenlik kamerası görüntüleri tüm gerçeği açığa çıkardı. Ertan’ın Firuze’yi uçurumun kenarına ittiği final sahnesinde nefesler tutulurken, Ertan’ın ne yapacağı şimdiden merak konusu oldu.

Hilal Saral’ın yönetmenliğinde, Sema Ergenekon’un kaleminden çıkan, Ay Yapım imzalı Zemheri’de Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Lila Gürmen, Müfit Kayacan, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi oyuncular yer alıyor.

Zemheri Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.