Zara’dan hayranlarına ‘doğum günü’ çağrısı

Ünlü sanatçı Zara, bu yıl doğum günü hediyelerini UNICEF aracılığıyla çocuklara armağan etmek için harekete geçerek sevenlerine çağrıda bulundu.

Zara, 15 Ocak’ta yeni yaşını kutlayacak. Ünlü sanatçı doğum günü için sosyal medya aracılığıyla hayranlarına çağrıda bulundu.

Bu yıl hediyelerini UNICEF aracılığıyla, çocuklara armağan etmek için harekete geçen sanatçı sosyal medya hesabında şu mesajı paylaştı:

“Her çocuğun gülümsediği bir dünyanın hayalinden daha güzel bir hediye düşünemiyorum. Bu hayalime katılmak isterseniz, çocuklar için @Unicefturkiye’ye bağış yaparak bana dünyanın en değerli hediyelerinden birini verebilirsiniz: Bir çocuğun gülümsemesi. Şimdiden sonsuz teşekkürler.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.