Zara, Ankara’da izdiham yarattı

Evrensel müziğin güçlü yorumcusu Zara, önceki akşam Ankara Sincan’da sevenleriyle buluştu. 25 bin kişinin akın ettiği konserde alana sığmayan halkın bir kısmı evlerinin balkonundan her şarkıya alkışlarıyla eşlik etti.

Konserine ‘Vur Gitsin Beni’ şarkısıyla başlayan Zara, konser boyunca en sevilen şarkılarını seslendirdi. Ünlü şarkıcı konseri boyunca ‘Gönül Dağı’, ‘Leylim Ley’, ‘Dilenci’ gibi Türk müziğine damga vurmuş birçok şarkıya da repertuarında yer verdi.

Halk konserlerini çok özlediğini söyleyen Zara, yakında Türkiye turuna çıkacağının müjdesini verdi. Zara, Mayıs ve Haziran aylarında Hollanda’da ve Fransa’da da sevenleriyle buluşacak.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.