Zafer Partisi’nden ‘toprak’ tepkisi

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesine ait Araştırma Çiftliği’nin TOKİ’ye verilmesini protesto etti.

ANKARA (İGFA) – Zafer Partisi Ankara İl Başkanlığı, Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesine ait Araştırma Çiftliğinin TOKİ’ye verilmesini protesto etti.

Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın da hazır bulunduğu protestoda mağaza zincirlerinin bir aydan bu yana, altını çizerek söylüyorum çalışanlarına eğitim vermeye başladığını söyledi.

Prof. Dr. Özdağ, durum bu kadar vahimken ve Türkiye’nin elindeki bütün kaynakları Türk insanı için harcaması gerekirken, 10 milyon yabancıyı yurt içinde, 3 milyon Suriyeliyi Suriye içinde sorumsuz saray rejiminin Türk hayvancılığın eğitim merkezini utanmadan inşaat alanı haline çevirdiğine dikkati çekti.

Özdağ, partililerle birlikte yaptığı açıklamada, “Bunlar verimli topraklar bunlar Türkiye’nin ve Türk insanın geleceğini kurtaracak topraklar. Buralara inşaatlar dikip yarın onu mu yiyeceksiniz? Bu millete yaptığınız kötülük yetmedi mi? Soygun düzeniniz yetmedi mi? Batan geminin malları mantığıyla şimdi son bir vurgunu vurup gitmeye mi hazırlanıyorsunuz? Kaçabileceğinizi mi zannediyorsunuz? Türk halkında çaldığınız paraları size yedirir miyiz zannediyorsunuz? Dünyanın neresinde olursanız olun, sizi bulmaz mıyız zannediyorsunuz? Sizi mahkemelerin önüne getirmez miyiz zannediyorsunuz? Bu yaptığınız yanınıza kalacak mı zannediyorsunuz? Türk insanının kanını sömürdünüz, emeğini sömürdünüz, malını çaldınız, vatandaşlığını satıyorsunuz. Ülkemize on milyonlarca insanı doldurdunuz. Bunların hepsinin hesabını sizden tek tek soracağız” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.