Zafer Algöz’den yeni Ozan Güven cevabı

Ünlü oyuncu Zafer Algöz, önceki gün eşi Lale Algöz ile birlikte Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Zafer Algöz, kendisine yöneltilen sorulara kaçamak yanıt verdi.

Zafer Algöz ile eşi Lale Algöz, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Kısa bir turun ardından karnı acıkan Algöz çifti, soluğu bir dönercide aldı. Covid-19 tedbirleri kapsamında kurallara dikkat ettiği gözlenen oyuncu, mekana girmeden önce ellerini dezenfekte etti. Bir süre dönerin başında bekleyen Algöz, siparişini verdikten sonra yerine oturdu.

OZAN GÜVEN SORUSU

Sözcü’de yer alan habere göre; yemeğin ardından mekandan çıkan Zafer Algöz’e, eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı iddia edilen Ozan Güven’le ilgili sarf ettiği “Tekrardan barışabilirler, belki davalarını geri çekerler” sözleri hatırlatıldı. Ünlü oyuncu, “Bu konular hakkında artık konuşmak istemiyorum. Ozan’la hiç görüşmedim” dedi.

Zafer Algöz, Ozan Güven sessizliğini bozdu! Ayıp değil mi?

Usta oyuncu, bir süredir sağlık sorunlarıyla uğraşan annesiyle ilgilendiğini ve durumunun iyi olduğunu söyledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.