YouTube / gazetemag tv

Youtuber Enes Batur hakkında suç duyurusu

Sosyal Güvenlik Uzmanı Erhan Nacar, çocuğunun ünlü Youtuber Enes Batur’un paylaşımından etkilenerek kendisine karşı gösterdiği tavırdan dolayı çok etkilendiğini belirterek, Batur hakkında suç duyurusunda bulunduğunu söyledi.

Sosyal Güvenlik Uzmanı Erhan Nacar, çocukların sosyal medyada Youtuber olarak adlandırılan kişilerin paylaşımlarını örnek alarak ruh sağlıklarının bozulduğunu, gelişim çağında olan gençlerin örnek aldıkları bu kişilerden etkilenerek anne ve babalarına karşı isyankar bir tavır sergileyip saygısız tutumlar içerisine girdiğini bildirdi.

Uzmanların bu konudaki uyarılarını dikkate almak gerektiğini söyleyen Nacar, çocuğunun Youtuber Enes Batur’un paylaşımından etkilenerek kendisine karşı gösterdiği tavırdan dolayı çok etkilendiğini belirterek, “Çocuğum bu tür görüntülerden etkilendi ve bana karşı sergilediği tavra çok üzüldüm. Sebebini araştırdığımda Youtuber Enes Batur’un son paylaştığı videolardan etkilendiğini anladım. Çocukların daha fazla zarar görmemesi ve bu konuda tedbir alınması adına Batur hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundum” dedi.

“ARTIK BİRİ DUR DEMELİYDİ”

Savcılığa verdiği suç duyurusunda Enes Batur’un hesabının kapatılmasını isteyen Nacar, “Bu durumla tüm toplum adına ilgili maddi ve manevi tazminat davası açmış bulunmaktayım. Bu şekilde dava açmak isteyenler benim davama şahit ve tanık olarak katılım yapabilirler. Çocuklarımızın ruh sağlığını etkileyen sözde sosyal medya fenomeni olan bu kişilerin önlerinin bir şekilde kesilmesi lazım. Artık biri dur demeliydi” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.