Youtube çöktü mü?

Youtube 15 Mayıs 2020 tarihinde gece saatlerinde çöktü. Kullanıcılar, ”Youtube çöktü mü? Youtube’ye neden giriş yapılamıyor?” sorularını Google üzerinden ve sosyal medyada aratıyor.

Sosyal medyanın en çok tercih edilen sitelerinden biri olan Youtube 15 Mayıs 2020 tarihinde gece saatlerinde çöktü. Kullanıcılar Youtube çöktü mü? Youtube’ye neden giriş yapılamıyor sorularını Google üzerinden ve sosyal medyada aratıyor. İşte detaylar…

En çok video paylaşım sitelerinin başında gelen Youtube’ye giriş yapmak isteyen vatandaşlar 15 Mayıs 2020 Cuma günü 429 hatası uyarısıyla karşılaştı.

YOUTUBE.COM ÇÖKTÜ MÜ?

Google ve internet servisleri üzerinde sıkıntılar yaşanıyor. Sorun Youtube’nin yanı sıra Google’ın diğer uygulamalarında da yaşanıyor. Google, Youtube ve Google uygulamalarını kapsayan sorunun Doğu Avrupa özelinde olduğu düşünülüyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.