gazetemag tv

Yonca Lodi, yeni yılda Florya Crowne Plaza’da sahne aldı

Başarılı şarkıcı Yonca Lodi, yeni yılda Florya Crowne Plaza’da sahne aldı. Sevenleri ile birlikte yeni yıla giren Lodi, söylediği şarkılarla ve enerjisiyle mekanı dolduran hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Performansıyla olduğu kadar güzelliğiyle de geceye damgasını vuran Lodi, “‘2019 yılına sizinle birlikte girmek çok güzel bir duygu. Yeni yıl hepimize her şeyden önce sağlık mutluluk ve huzur getirsin.”ifadelerinde bulundu.

Yeni Yıla Yeni Albümüyle Girdi

31 Aralık’ta piyasaya sürdüğü “Fazla Aşk” albümünü ilk defa sahne aldığı Crowne Plaza’da sevenlerine söyledi. Lodi, daha sonra ‘Kızıl kıyamet’, ‘ Sevişmeler hariç’,’Gücüme Gittin’ şarkılarıyla da kendisini dinlemeye gelenlere müzik ziyafeti yaşattı. Yaklaşık iki saat sahne alan güzel şarkıcı Yonca Lodi, hayranlarına unutamayacağı bir yeni yıl yaşattı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.