“Yol Arkadaşım” ikincisiyle de sinema salonlarını şenlendirmeye geliyor

Geçtiğimiz Sezonun kahkaha dolu yol macerası “Yol Arkadaşım” ikincisiyle de sinema salonlarını şenlendirmeye geliyor!

İlki çok sevilen filmin, ikincisinin çekimleri tamamlandı. Filmin yönetmeni Bedran Güzel Oğuzhan Koç Basın ile buluştu “Yol Arkadaşım 2” ve Ezgi Eyüboğlu, Bkm Uniq’te ettik, İbrahim Büyükak oyuncuları ettik filmiyle Ilgili merak edilenleri anlattı.

Şeref (İbrahim Büyükak) Onur (Oğuzhan Koç) ‘un yeni yol macerası yine çok güldürecek, yine bol sürprizli ettik Beklediği Seyircinin merak heyecanla ettik. ilk filmlerinde çok sevilen ikiliye, bu macerada Ezgi Eyüboğlu Olgun Toker eşlik ediyor, ettik.

“Ortaya çıkan isten ÇOK memnunuz”

İbrahim Büyükak, çıktıkları bu yolculugun Oldukca zorlu oldugunu heyecanlı ettik, “Hem komedi anlamında, etek de aksiyon anlamında ilk filmin Üzerine çıkmak istiyorduk. O yüzden de senaryo sürecinden İtibaren bu film daha zor geçti. Ortaya çıkan işten çok memnunuz keyifli, ettik komik aksiyonlu Bir iş oldu. Yorgunluğa değdi diyebilirim”sözleriyle açıkladı.

“Filme Sasi Bakarsanız ESER’İ GÖREBİLİRSİNİZ”

Yeni filmde, ilk filmde Olduğu gibi Eser Yenenler’in OLUP olmadigi merak edilirken, İbrahim Büyükak “Filme şaşı Baktığınızda Eser’i görebilirsiniz” diyerek espriyi patlattı.

Oğuzhan Koç söyleyen Eser Yenenler’in “Yol Arkadaşım 2” filminde hikaye geregi rol almadığını, “Eser Bizim yanımızda, yöremizde, onun yerimizde, konuya da çok hakim ama hikaye geregi bu filmde yok” diyerek konuya açıklık getirdi.

YOL ARKADAŞIM 2’DE YENİ karakter!

Yeni filme hikaye geregi Dahil Olan Ezgi Eyüboğlu, “İlk filmi çok beğenmiştim. Senaryoyu okurken çok güldüm. Biliyorsunuz Senaryoyu okurken gülmek çok zordur. Kabil keyifle Sunulan teklifi ettim her şey çok güzel geçti, ettik.”Dedi.

AKSİYON sahneleri İBRAHİM BÜYÜKAK’TAN Sorulur!

Filmde bol aksiyon sahneleri oldugunu dile getiren Koç, “Aksiyon sahnelerine İbrahim bakıyor. Bir yerden atlanıp zıplanacaksa hemen gelip kendini paramparça edip gidiyor. Gerçekten dublörsüz riski alan nadir oyunculardan birisi”diyerek yol arkadaşına övgüler yağdırdı.

“Yol Arkadaşım 2” Ekim’de vizyonda!

“Yol Arkadaşım 2” Kısa Hikaye:

Onur (Oğuzhan Koç) Şeref (İbrahim Büyükak) Bir yıl icinde etek ev etek iş arkadaşı ölmüştür ettik. Şeref Başarısız bir sekilde Onur’un menajerliğini yapmaktadir. Onur eski işine dönmeye karar verince, Şeref Onur’a bol sürprizli Bir turne custom. Henüz haberleri yoktur ama aşk, kahkaha ettik MACERA bu yolculukta yine onlari beklemektedir.

Hayallerinin peşinden giderken hayatın gerçekleriyle karşılaşacak Olan Onur hedeflerine midir ulaşabilecek, SEREF ve?

Çok ses getiren ilk filmde Olduğu gibi Yol Arkadaşım 2’nin de yönetmen koltuğunda Bedran Güzel, senarist koltuğunda da İbrahim Büyükak oturuyor. Bol kahkaha vaat eden filmin başrollerini imkb Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Ezgi Eyüboğlu Olgun Toker paylaşıyor ettik.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.